فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۷۵۷۰۹۸

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آیا تابستان بازار ارز دیجیتال در پیش است؟

آیا تابستان بازار ارز دیجیتال در پیش است؟

مارک یوسکو که یکی از حامیان ارز دیجیتال است، باور دارد که تابستان این بازار به زودی آغاز خواهد شد.

به گزارش تجار‌ت‌نیوز ، مارک یوسکو، سرمایه‌دار آمریکایی که بنیان‌گذار شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری Morgan Creek Capital ، و از حامیان بیت‌کوین و ارز‌ دیجیتال است، پیش‌بینی‌ خود درباره تابستان پیش روی بازار ارز دیجیتال را اعلام کرده است .

آغاز زودهنگام تابستان بازار ارز دیجیتال

طبق پیش‌بینی مارک یوسکو، بازار گاوی ارز دیجیتال بیت‌ کوین به دلیل هاونیگ آن و شرایط اقتصاد کلان، زودتر از انتظار آغاز خواهد شد .
یوسکو باور دارد که جریان صعودی بعدی بیت کوین که آن را تابستان بازار ارز دیجیتال می‌نامند، زودتر از انتظار افراد و در سه م اهه دوم سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

دلیل این آغاز زودرس، ترکیب هاوینگ بیت کوین و سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی با هدف تقویت رشد اقتصادی و کاهش نرخ بهره است .

منظور از هاوینگ بیت کوین، رویدادی است که پاداش استخراج یک بلوک از بیت کوین را نصف می‌کند . این رویداد هر 210000 بلاک ( حدود چهار سال ) ، تا زمان استخراج کامل 21 میلیون واحد آن، اتفاق می افتد .

تصمیمات فدرال رزرو درباره نرخ بهره

از دیدگاه یوسکو، فدرال رزرو آمریکا در حال حاضر و یا به زودی، قصد کاهش نرخ‌های بهره را ندارد . او باور دارد که فعالان بازار ارز دیجیتال، به پیش‌بینی تصمیمات فدرال رزرو می‌پردازند .

این به آن معنی است که حتی کوچکترین تصمیم این نهاد برای تثبیت نرخ بهره و یا توقفی در افزایش نرخ بهره از دیدگاه فعالان بازار ارز دیجیتال، به عنوان سیگنالی برای تغییری محتمل در این بازار شناخته خواهد شد .

این اتفاق، موج مثبتی را میان تمام دارایی‌های ریسکی از جمله ارز دیجیتال ایجاد خواهد کرد . از دیدگاه این حامی بیت کوین، تصمیمات فدرال رزرو به شدت بر ا ین بازار تاثیر می‌گذارند .

پیش بینی کتی وودز درباره بیت کوین

کتی وودز، مدیر شرکت آرک اینوست (ARK Invest) به تازگی پیش‌بینی خود درباره بیت کوین را اعلام کرده است . او باور دارد که بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ به قیمت یک میلیون دلار می‌رسد . این اولین بار نیست که کتی وودز پیش‌بینی‌ه ای قیمتی جسورانه‌ای درباره ارز دیجیتال بیت کوین ارائه کرده است . او در ماه می ۲۰۲۱ پیش‌بینی بیت کوین ۵۰۰ هزار دلاری تا سال ۲۰۲۶ را در مصاحبه با بلومبرگ را ارائه کرده بود .

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.