تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی قیمت سولانا / رالی صعودی ادامه دارد؟

پیش بینی قیمت سولانا / رالی صعودی ادامه دارد؟

قیمت سولانا (SOL) در هفت روز گذشته 25 درصد افزایش داشته. قیمت آن به 24.21 دلار رسیده است و حدود افزایش 6 درصدی را در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت سولانا در یک ماه 23 درصد و از ابتدای سال تاکنون کمی بیش از 140 درصد افزایش یافته است.

باتوجه به جهش امروز سولانا به نظر می‌رسد بازار به طور کلی به سمت بهبودی می‌رود، در نتیجه به احتمال زیاد این آلت کوین می‌تواند در چند روز و هفته آینده سود بیشتری را به ثبت برساند.

پیش بینی قیمت سولانا

نمودار پیش بینی قیمت سولانا، منبع: TradingView

پیش‌بینی قیمت سولانا

دیدن اینکه آیا سولانا می‌تواند از سطح مقاومت فعلی خود (سطح قرمز) حدود 25 دلار عبور کند یا خیر، بسیار مورد توجه معامله‌گران خواهد بود. این توکن اگر موفق به انجام این کار در چند روز آینده شود، احتمال تداوم رالی صعودی آن افزایش می‌یابد.

به عقیده بسیاری از تحلیلگران، در حال حاضر قیمت شتاب لازم به سمت سطوح جدید را دارد. شاخص قدرت نسبی (بنفش) نیز در اوایل امروز از سطح 70 عبور کرده و همچنان به سمت 80 در حرکت است.

این موضوع نشان می‌دهد که قرار نیست به این زودی‌ها سولانا شتاب خود را از دست بدهد، در سمت دیگر، میانگین متحرک 30 روزه (زرد) نیز اکنون در مسیر پیشی گرفتن از میانگین 200 روزه (آبی) قرار دارد.

شکی نیست که روند قیمت سولانا در حال حاضر بسیار قوی است و حجم معاملات 24 ساعته آن نزدیک به 1 میلیارد دلار بوده است که بالاترین میزان از ماه ژوئیه خواهد بود.

چنین افزایشی در حجم معاملات می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ در حال حاضر یک بار دیگر این توکن را جمع‌آوری کنند. در هر صورت، برخی از تحلیلگران اهداف بزرگی را برای سولانا پیش‌بینی می‌کنند که در چند ماه گذشته در شرایط اشباع فروش بود، اما با وجود این، یک صعود قوی را به ثبت رسانده است.

در واقع، ارزش کل سولانا قفل شده از ابتدای سال، 61 درصد افزایش یافته است، که نشان می‌دهد استفاده از اکوسیستم آن نیز در حال بهبود است.

به این ترتیب، قیمت سولانا در چند هفته آینده می‌تواند در مسیر رالی بیشتر باشد، به‌ویژه پس از اینکه ویزا در ماه گذشته اعلام کرد که سولانا را در آزمایش‌های استیبل کوین خود قرار داده است. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که سولانا در چند هفته آینده به 30 دلار برسد و تا پایان سال 35 یا 40 دلار را تجربه کند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر