خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۲۷۹۹

عینک هوشمند Ray-Ban متا به قابلیت ارسال استوری اینستاگرام مجهز شد

عینک هوشمند Ray-Ban متا به قابلیت ارسال استوری اینستاگرام مجهز شد

اکنون بدون نیاز به گوشی و فقط از طریق عینک هوشمند Ray-Ban متا می‌توان به‎‌طور مستقیم در اینستاگرام استوری ارسال کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، این ویژگی از جمله قابلیت‌های جدیدی است که غول فناوری برای عینک هوشمند خود ارائه کرده است و از جمله دیگر ویژگی‌های جدید آن می‌توان به پشتیبانی از Amazon Music و اپ مدیتیشن Calm اشاره کرد.

طبق توضیحات متا، با وجود پشتیبانی از اینستاگرام، اکنون کاربران عینک هوشمند Ray-Ban می‌توانند با دستورات صوتی از آن بخواهند که قبل یا بعد از گرفتن یک عکس، آن را در شبکه اجتماعی منتشر کند.

به‌عنوان مثال، بعد از گرفتن یک عکس می‌توان از دستور صوتی «هی متا، آخرین عکس من را در اینستاگرام به اشتراک بگذار» یا قبل از گرفتن عکس جدید از دستور «عکس را در اینستاگرام پست کن» استفاده کرد.

متا همچنین با برنامه مدیتیشن Calm همکاری کرده است تا به کاربران اجازه دهد از طریق عینک خود به تمرینات تمرکز حواس دسترسی داشته باشند. Calm یک اشتراک سه ماهه رایگان نیز به کاربران عینک هوشمند ری-بن متا ارائه می‌دهد تا این ویژگی را آزمایش کنند.

علاوه بر این، عینک متا به قابلیت پخش موسیقی از طریق Amazon Music نیز مجهز شده است. با گفتن «هی متا، Amazon Music را پخش کن»، این عینک می‌تواند پلی‌لیست‌های توصیه شده‌ای را برای کاربران پخش کند. از طریق کنترل‌های لمسی یا صوتی همچنین می‌توان برای تنظیم صدا و متوقف‌کردن پخش استفاده کرد تا نیازی به بیرون آوردن گوشی وجود نداشته باشد. Ray-Ban متا همچنین از اسپاتیفای نیز پشتیبانی می‌کند و ماه گذشته پشتیبانی از اپل موزیک نیز به آن اضافه شده بود.

متا می‌گوید که این ویژگی‌های جدید «به تدریج» در دسترس قرار خواهند گرفت.

منبع : دیجیاتو

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.