فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۵۷۱۶۱

رشد اقتصادی ۸ درصدی محقق می‌شود؟

رشد اقتصادی ۸ درصدی محقق می‌شود؟

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: همراهی مردم به دولت این امکان را می دهد که در جهت تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی حرکت کند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، به گفته رئیس‌جمهوری با همراهی مردم می‌توان به رشد ۸ درصدی اقتصاد در جامعه رسید! اما آیا صرفا همراهی مردم برای تحقق رشد اقتصادی کفایت می‌کند؟ وظیفه مسئولین برای عملی شدن این امر چیست؟

به نقل از تسنیم ، سید ابراهیم رئیسی با تاکید بر اینکه صیانت از جان مردم همواره برای دولت مهم و محوری خواهد بود، تصریح کرد: صمیمانه از همه مردم برای همراهی با دولت در کنترل شیوع کرونا تشکر می‌کنم. اگر دولت اراده می‌کرد، اما کمک شما مردم نبود قطعا توفیقی نداشتیم.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در زمینه اقتصادی هم باید از مشارکت، همت مردم، مساعدت تک تک مردم و خانواده های محترم ایرانی صمیمانه تشکر کنم چرا که اگر در اصلاحات اقتصادی که دولت آغاز کرده مشارکت و همکاری مردم نبود، دولت نمی توانست در جهت رفع مشکلات زیربنایی گام بردارد.

همراهی مردم به دولت این امکان را می دهد که در جهت تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی حرکت کند.

رئیسی گفت: مساله بیکاری برای بنده خیلی رنج‌آور است و رفع بیکاری و ایجاد اشتغال جزء برنامه‌های محوری دولت است.

رئیس جمهور رونق تولید را موضوعی محور در زمینه رفع مشکل اشتغال عنوان کرد و افزود: تولید علم‌پایه و فناوری پایه می‌تواند زمینه ایجاد اشتغال از جمله برای جوانان تحصیل کرده کشور باشد.

رئیس جمهور با اشاره به تلاش مستمر دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور تصریح کرد: همه کارگزاران دولتی بدانند که امروز مردم از دولت انتظار به حقی دارند که مشکلات به ویژه بیکاری در زمان کوتاهی برطرف شود.

دولت تمام تلاش خود را برای ایجاد اشتغال به کار گرفته و در همین ۸ ماهه سپری شده حجم تجارت با همسایگان به شکل قابل توجهی افزایش یافته است و امیدواریم این اقدامات باعث آرامش و آسایش بیشتر مردم شود.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.