کد مطلب: ۸۶۴۹۲۵

خبر جدید از رتبه بندی معلمان/ معلمان معترض به یک رتبه بالاتر ارتقا یافتند

خبر جدید از رتبه بندی معلمان/ معلمان معترض به یک رتبه بالاتر ارتقا یافتند

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: ۶۵ درصد معلمان معترض به رتبه بندی، به یک رتبه بالاتر ارتقا یافتند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، صحرایی، وزیر آموزش‌ و پرورش در همایش تبیين و توانمندسازی مديران مدارس استان تهران گفت: ۶۵ درصد معلمان معترض به رتبه بندی، به یک رتبه بالاتر ارتقا یافتند.

صحرایی ادامه داد: رتبه بندی جدید از اول مهر امسال اعمال خواهد شد. تلاش می‌کنیم بخشی از معوقات معلمان را تا پایان شهریور پرداخت کنیم

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: مشکل نیروی انسانی با جدیت دنبال می‌شود. مجوزی گرفته شده که نیروهای بازنشسته سال ۱۴۰۱ می‌توانند تا ۲۴ ساعت دعوت به کار شوند.

وی با اشاره به اینکه برخی از معوقات معلمان، سنواتی است گفت: تلاش می‌کنیم تا انتهای شهریور کل معوقات سالانه معلمان پرداخت شود.(باشگاه خبرنگاران)

چه کسانی شامل قانون رتبه بندی معلمان می‌شوند؟

چندی پیش رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان گفته بود: در ابتدا اعلام شد رتبه‌بندی برای تمام معلمان ذی‌حق اجرا می‌شود و 38 هزار میلیارد تومان بودجه برای اجرای اولیه آن تخصیص یافت، وقتی قانون رتبه بندی معلمان را اجرا کردیم در انتهای سال گذشته با چالش مواجه شدیم.

وی افزود: رئیس‌جمهور دستور داد 5 هزار میلیارد تومان دیگر به‌ بودجه رتبه بندی معلمان اضافه شود و این قانون با 43 هزار میلیارد تومان اجرا شد. همچنین اعتراضات معلمان به رتبه‌بندی بررسی شد و این هفته مرحله دوم اجرای رتبه‌بندی برای اعمال اعتراض معلمانی که اعتراض آنها وارد بود، اجرا می‌شود.

صحرایی درباره معلمان فاقد رتبه گفت: اگر فردی با 20 سال سابقه معلمی رتبه ندارد ممکن است به این دلیل باشد که فرد فرآیند رتبه‌بندی را کامل نکرده یا اینکه تقاضای رتبه‌بندی نکرده است، برای افرادی که رتبه ندارند تصمیماتی اتخاذ کردیم و براین اساس آنها به رتبه یک، دو، سه، چهار و پنج رتبه‌بندی می‌شوند و احکام افراد از این هفته اجرایی می‌شود و فرآیند اعمال رتبه‌ها شروع شده است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  اکثرا کسانی که درشرف بازنشستگی هستند رتبه شان صادر نشده

  • عاشق دلقک ها

   دقیقا درست میفرمائید این یارو واسه آنکه بیگاری بیشتری از آنانکه در شرف بازنشستگی هستند بکشد احکامشان را صادر نکرده

 • شیما رحمانی

  سلام
  خسته نباشید
  درود

 • ناشناس

  با سی سال سابقه باز نشسه 1401 رتبه ندیدند دستمریزاد ازاین عدالت درود بر وزیر

 • سمیه

  آقرین به وزیر لر شجاع وپیگیرمون

 • ناشناس

  رتبه من ۲ رتبه پاینتر زدن …. چرا یک رتبه بلالتر اعمال میکنن خطای سیستم که خود اظهاری را تایید نکرده به معلم بیچاره چه؟ اگه رتبه بندی را حق معلم میدونید باید مدرک تحصیلی سابقه و ارزشیابی سالانه ملاک باشه

 • ناشناس

  سلام
  لطفا یک فرصت برای کسانی که اعتراض داشتن اما بخاطر مشکل جسمی که داشتن نتونستن مدارکشونو بارگزاری کنندبدید تا حفشون ضایع نشه .ممنون

 • ناشناس

  آقای وزیر رتبه معلمان باید درست بررسی شود و حق هر کسی داده شود این چه حرفی است که هر معلم معترض یک رتبه بالاتر برود؟
  حق الناس بر گردن شما می ماند.
  رتبه بندی قرار بود ایجاد انگیزه نماید اما با اجرای بد آن هیج انگیز ای ایجاد نکرد بلکه باعث اعتراض همگانی و بی عدالتی شد..

 • ناشناس

  اینقدر حرف بی عمل چرا؟!!!کم درباره رتبه‌بندی و اعمال‌ آن حرف شنیدیم؟!!

 • ناشناس

  چرا این همه حرف بی عمل باید درمورد رتبه‌بندی بشنویم اگر مشکلی بابت اجرانیس عملی کنید پیرشدیم

 • فرهنگی

  باسلام سوال من این است که چرا بنده با داشتن ۴سال اسارت ۲۵درصد جانباز ۳۶سال سابقه مدرک فوق دیپلم که هم اکنون مشغول به کار هستم با پست معاونت اجرای هنرستان که اندازی سه نفر کار می گنم بایستی رتبه دو بشم این کجای عدالت است

پیشنهاد سردبیر