کد مطلب: ۹۰۷۸۵۲

تلخ اما واقعی؛ همه بیماران از دکتر سمیرا آل سعیدی راضی بودند

تلخ اما واقعی؛ همه بیماران از دکتر سمیرا آل سعیدی راضی بودند

همه بیماران از دکتر سمیرا آل سعیدی راضی بودند.

بعد از خبر درگذشت دکتر سمیرا آل سعیدی، امروز ۷ اردیبهشت، مهدی عبدوس، پزشک، در شبکه اجتماعی ایکس پرده از خبری تلخ برداشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، او نوشت: «خانم دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی از میان ما رفت ایشان روز قبل پلن دارویی ‎خودکشی خود را با رزیدنت‌ها مطرح کرده، آن‌ها موضوع را جدی نگرفته و سر به سر ایشان هم می‌گذارند، مرحوم به گواهی همکاران، خوش‌اخلاق، فعال و با وجدان کاری بوده از ایشان یک فرزند به یادگار مانده است. شاید در لحظات آخر زندگی گفته من زنی هستم که دنیا را روی انگشتان خود می‌چرخانم، اما از پس دلتنگی‌هایم بر نمی‌آیم. پزشکان بیشتر از سایر اقشار جامعه در معرض تنش و استرس‌های فراوان کاری هستند آن‌ها سرمایه کشور هستند احترام را حفظ کنید تنهای‌شان نگذارید.»

نکته ناراحت‌کننده ماجرا اینجاست که بیشتر بیماران از دکتر سمیرا آل سعیدی راضی بودند و این نشان از تخصص و مهارت ایشان داشت. اما متاسفانه ناامیدی از وضع آینده و اوضاع غم‌انگیز کادر درمان و معیشت مردم، میزان خودکشی در میان پزشکان را بالا برده است.

بیماران این پزشک نوشته بودند:

بسیار دکتر حاذقی هستن.

خود دکتر تشخیصشون عالیه

از هر لحاظ عالی بودند

من برای یک اسفند نوبت داشتم امروز پیام اومده تاریخ عوض، شده 16 اسفند نوبتمه هرچی زنگ زدم کسی جوابگو نشد چرا اینکارو کردن حالا من باید دوهفته دیگه دردبکشم

سلام من 5سال تحت درمان هستم بیماری وگنر دارم ولی الان خداروشکر خیلی نسبت به قبل خوبترم خدااز خانم دکتر راضی باشه

دکتر خوبی هستن با اخلاق و مهربان

2سال بیماری ناشناخته ای پدرم داشت شنوایی وحرکت پاهاشو ازدست داده بود باتشخیص عالی خانم دکتر درمان شد والان مشغول کارهست

من و همسرم دوساله که درگیر روماتیسم مفصلی هستیم در شهرستان تحت نظر پزشک دیگری بودیم که فقط دارو افزایش میدادن و درمان نشدیم .دوجلسه به ایشون مراجعه کردیم ، ایشون داروهارو قطع و از پایه درمان رو شروع کردن و با توجه به آزمایشات و توضیحات و معاینات دقیقشون تا الان بهتریم خداروشکر .من خانم دکتر آل سعیدی رو پیشنهاد میکنم پزشکی مسئول و حاذق هستند امیدوارم درسلامت کامل باشند

بسیار خوب وعالی هستن

همه چی عالی از نسخه دوم نتیجه گرفته ام در حال درمان هستم فعلا خیلی خوب پیش رفت داشتم

خانم دکتر آل سعید بسیار حاذق هستند و در درمان بیماری رماتیسم مفصلی من موثر بودند من شخصاً از ایشان ممنون و متشکر هستم.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.