خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۲۷۲۹

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از ابتدای هفته آینده با سامانه بارشی در نواحی شمال و شمال غرب کشور شاهد بارش باران خواهیم بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه فردا پنجشنبه و جمعه در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر شاهد  رگبار باران خواهیم بود گفت: همچنین در بخش‌هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور در بعضی از ساعات به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وی اظهار کرد: روزهای شنبه و یکشنبه  با ورود سامانه بارشی جدید در برخی مناطق شمال غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر، استان‌های واقع در دامنه های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور، افزایش ابر، گاهی رگبار باران و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل شاهد تشدید وزش باد خواهیم بود  گفت: فردا پنجشنبه در برخی نقاط جنوب و شنبه در شمال شرق و شرق کشور در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، در برخی مناطق خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.