کد مطلب: ۳۵۰۹۳۳

رئیس اتحادیه مرغ گوشتی در گفتگو تجارت‌نیوز:

کمبودی در تولید مرغ نداریم / قیمت مرغ شب عید گران نمی‌شود

کمبودی در تولید مرغ نداریم / قیمت مرغ شب عید گران نمی‌شود

رئیس اتحادیه مرغ گوشتی می‌گوید: نگرانی درباره کمبود مرغ در بازار وجود ندارد؛ چرا که مرغداران مجدد جوجه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند و امیدواریم با این اقدامات انجام‌شده، قیمت‌ها برای شب عید ثابت باقی بماند.

رئیس اتحادیه مرغ گوشتی درباره تولید مرغ به تجارت‌نیوز گفت: با نوسانات در نرخ ارز، قیمت تمام‌شده برای مرغداران نیز افزایش یافته است. در این بازه زمانی با ورود شرکت پشتیبانی امور دام در توزیع اقلام اساسی، به نظر می‌رسد که تقاضای مردم برای خرید مرغ گوشتی کاهش یابد.

محمد یوسفی درباره این پرسش که آیا با کمبود مرغ گوشتی روبه‌رو هستیم یا خیر؟ پاسخ داد: با برنامه‌های انجام‌شده نگرانی درباره کمبود مرغ در بازار وجود ندارد؛ چرا که مرغداران مجدد جوجه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند و امیدواریم با این اقدامات انجام شده قیمت‌ها ثابت باقی بماند.

او در بخش دیگر سخنانش درباره وضعیت قیمت مرغ در شب عید هم گفت: قیمت مرغ برای شب عید هم بین 12 تا 14 هزار تومان نوسان دارد. دلیلی هم برای گرانی یا افزایش قیمت وجود ندارد. عده‌ای معتقدند که با افزایش قیمت بنزین قیمت کالاهای اساسی هم گران می‌شود. به هر حال جو روانی بر قیمت تمام کالاها تاثیرگذار است. اما آنچه که امروز مهم است به کمبود مواد اولیه مرتبط می‌شود که امیدواریم با تسهیل امور در تجارت خارجی، خوراک مرغ به دست تولیدکنندگان برسد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  مهندس دیروز مرغ یخ زده کیلویی 18500گرفتم

 • کارشناس سیاسی

  قیمت مرغ افزایش یافته دیگه باید چقدر گران شود؟ […]

 • بی نام

  دیگه مونده بشه کیلویی 20تومن خجالتم خوب چیزیه روز19بهمن کیلویی 15:500خریدم میگم میگم کیلویی چنده چرااینقدرگرون چون نظارت نیست اگه بازرسی بیاد جریمه وبعدشم دوباره گرانفروشی نظارت صفر ودولت هم از بی صدایی مردم ،سواستفاده میکنه اگه قراره جنس تو کشوربادلاربالاپایین بره چراخجالت میکشید پول ملی رادلار کنید حداقل هیچ عرضه ایی ندارید این عرضه را داشته باشید

 • ناشناس

  نه تو رو خدا بیاید قیمت مرغ شب عید رو هم گرون کنید که مردم دیگه نون خالی سق بزنن.

 • ناشناس

  اینقدر از جیب تولید کننده مفلوک مرغ مفت خوردید که حالا زورتون میاد با قیمت واقعی بگیرید