کد مطلب: ۶۵۲۶۹۲

قیمت موبایل ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱/ شیائومی روی گوشی پرچمدار ۱۲ پرومکس کار می‌کند؟

قیمت موبایل ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱/ شیائومی روی گوشی پرچمدار ۱۲ پرومکس کار می‌کند؟

قیمت انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، اپل و شیائومی را در بازار امروز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، مشاهده می‌کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز ، در جدول‌های زیر، قیمت موبایل در بازار امروز ۱۸ اردیبهشت (در مورد تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند)، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است.

البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد.تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.قیمت‌ها از سایت زومیت هستند.

1 page 0001 3 2 page 0001 3 3 page 0001 2

به نقل از دیجیاتو، شیائومی تا به امروز از چندین گوشی از سری ۱۲ رونمایی کرده، اما ظاهرا این پایان کار نیست و چینی‌ها می‌خواهند اعضای جدیدی را به این خانواده اضافه کنند. این عضو جدید ظاهرا شیائومی ۱۲ پرو مکس نام دارد و یک پرچمدار به حساب می‌آید.

شیائومی تا به امروز از گوشی‌های شیائومی ۱۲، ۱۲ پرو و ۱۲X رونمایی کرده و طبق شایعات باید منتظر معرفی گوشی‌های ۱۲ لایت و ۱۲ اولترا هم باشیم. البته ظاهرا چینی‌ها روی سری شیائومی ۱۲S هم کار می‌کنند و البته می‌خواهد یک دستگاه قدرتمندتر از ۱۲ پرو هم روانه بازار کنند، البته ضعیف‌تر از ۱۲ اولترا خواهد بود.

کسب تاییدیه توسط شیائومی ۱۲ پرو مکس

به گفته یکی از منابع معتبر چینی، «Digital Chat Station» یک گوشی مرموز شیائومی با اسم رمز L2M تاییدیه دریافت کرده است. از آنجایی که شیائومی ۱۲ پرو اسم رمز L2 را یدک می‌کشد، احتمالا حرف M در پایان اسم رمز محصول جدید به کلمه مکس اشاره داشته باشد.

البته این اولین محصولی نیست که چنین شیوه نامگذاری برای آن فرض می‌شود. برای مثال شیائومی ۱۲ اسم رمز L1 دارد و گفته می‌شود گوشی جدید آن با اسم رمز L1S، با نام شیائومی ۱۲S روانه بازار می‌شود. البته شاید شیائومی سبک نام‌گذاری دیگری را انتخاب کند و برای مثال با شیائومی ۱۲M یا ۱۲T روبه‌رو شویم.

در حال حاضر نمی‌دانیم چه تفاوتی میان این گوشی‌های سری شیائومی ۱۲ خواهد بود، اما انتظار می‌رود مدل پرو مکس از نسخه پرو قدرتمندتر باشد و حتی شاید نمایشگر بزرگتری داشته باشد. در همین راستا احتمالا محصول آینده چینی‌ها با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس از راه می‌رسد.

همانطور که بالاتر گفتیم شیائومی روی گوشی‌های سری ۱۲S هم کار می‌کند و گفته می‌شود مدل ۱۲S پرو در دو نسخه با چیپ‌های اسنپدراگون ۸ نسل یک و دیمنسیتی ۹۰۰۰ از راه می‌رسد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر