کد مطلب: ۸۶۶۲۸۵

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت گوشی موبایل امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

قیمت گوشی موبایل امروز 26 شهریور 1402

امروز یکشنبه 26 شهریور، ثبات قیمت گوشی‌های موبایل، در آغاز هفته آخر ماه شهریور نیز ادامه یافت.

به گزارش تجارت‌نیوز ، امروز یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲، قیمت گوشی‌های موبابل در برندهای پرطرفدار بازار در آخرین هفته ماه شهریور نیز ثابت ماند.

قیمت گوشی موبایل

ثبات قیمت گوشی موبایل در آغاز هفته آخر شهریور

در گروه اپل، قیمت گوشی‌های موبایل هیچ تغییری نسبت به هفته قبل نداشتند. بر این اساس، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی، ۳۶ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان، قیمت آیفون ۱۳ پرومکس نیز ۶۹ میلیون تومان و قیمت مدل آیفون ۱۴ پرومکس در سطح ۶۰ میلیون تومان بدون تغییر ماند.

در گروه سامسونگ نیز ثبات قیمت‌ها ادامه یافت. قیمت گوشی‌های S22 ultra در سطح ۴۱ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و قیمت S23 ultra در سطح ۴۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، بدون تغییر باقی ماندند. در سری اقتصادی این گروه نیز قیمت گوشی A54 با کاهش اندکی به سطح ۱۳ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان رسید. در سمت دیگر، قیمت گوشی A34 همچنان سطح ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان را حفظ کرد.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی Mi 11 ultra در سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و مدل Redmi Note 12 pro در سطح ۱۱ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان بدون تغییر باقی ماندند.

در گروه ناتینگفون، قیمت گوشی Nothing phone 1، در سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان و ‌مدل Nothing phone 2 نیز در سطح ۳۹ میلیون تومان ثابت ماندند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر