کد مطلب: ۸۷۹۴۶۵

مجوز گرانی لاستیک صادر شد/ سازمان حمایت، گرانی ۲۰ درصدی لاستیک را تایید کرد

مجوز گرانی لاستیک صادر شد/ سازمان حمایت، گرانی ۲۰ درصدی لاستیک را تایید کرد

درحالی دبیر انجمن تایر مدعی موافقت وزارت صمت با افزایش ۲۰ درصدی قیمت لاستیک رادیال از ۲۲ مهر ماه شده بود که سازمان حمایت هم صدور مجوز گرانی لاستیک را تایید کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، دبیر انجمن صنفی صنعت تایر ایران در نامه‌ای به شرکت‌های عضو انجمن صنفی صنعت تایر نوشت: عطف به جلسه شنبه مورخ 22 مهر 1402 در حضور وزیر محترم صمت و سایر مسئولین وزارت مذکور، با توجه به موافقت مقام محترم وزارت، مقرر گردید به میزان 20 درصد افزایش قیمت به گروه تایرهای رادیال از تاریخ شنبه 22 مهر 1402 اعمال و اجرایی گردد.

این در حالی است که روز گذشته فرهید زاده معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت طی بخشنامه‌ای به مدیران کل صمت استان‌ها بر رصد مستمر بازار و برخورد قاطع با هرگونه تخلف در زنجیره تامین و توزیع لاستیک تاکید کرده بود.

127

سازمان حمایت مجوز گرانی لاستیک را تایید کرد

دبیر انجمن صنفی صنعت تایر ایران مدعی موافقت وزیر صمت با گرانی 20 درصدی لاستیک رادیال شد.

خبرنگار تسنیم موضوع را از سازمان حمایت پیگیری کرد که مسئولان این سازمان صدور مجوز افزایش 20 درصدی قیمت را برای تایرسازان تاییدکردند.

قرار است لیست جدید قیمت‌ها اعلام و براساس آن شرکت‌ها فروش خود را انجام دهند، البته مقرر شده میزان عرضه لاستیک به بازار نیز افزایش پیدا کند تا کسری در این رابطه وجود نداشته و التهابات قیمتی نیز در بازار کاهش پیدا کند.

منبع: تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.