فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۷۸۲۵۰

مجوز انشعاب‌گیری برق مترو پرند انجام شده است

مجوز انشعاب‌گیری برق مترو پرند انجام شده است

شهردار تهران درباره چرایی افتتاح نشدن مترو پرند توضیح داد و گفت که مشکل برق مترو پرند در این خط برطرف شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، علیرضا زاکانی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری جلسه ستاد استقبال از مهر در جمع خبرنگاران درباره تاخیر در افتتاح مترو پرند اظهار داشت: تاخیری در منابع داشتیم اما مشکل اصلی عدم انشعاب برق پایدار در مترو پرند بود.

به گفته وی، اینکه مدیران برق ادعا کردند که شهرداری همکاری نکرده است، حرف درستی نبود و مجوز انشعابگیری برق مترو پرند روز شنبه یکم مهر امسال انجام شد.

شهردار تهران تاکید کرد: ۲ بانده کردن مسیر خط مترو پرند از اقدامات مهمی بود که از سوی شهرداری تهران انجام شد.

زاکانی افزود: تمهیدات گسترده از مدت‌ها قبل اندیشیده شده و با تقویت ناوگان عمومی از جمله مترو، اتوبوس و تاکسی سعی داریم دغدغه مردم در زمینه حمل و نقل را کمتر کنیم.

وی ادامه داد: نوسازی ۱۲ رام قطار مترو از جمله اقداماتی است که در حوزه مترو انجام شده است.

شهردار تهران درباره وضعیت جمع‌آوری زباله در تهران گفت: وعده مدیرعامل جدید شرکت پسماند درباره حل مشکل قراردادهای پسماند در یک ماه بود و مشکل جمع‌آوری زباله یک مسئله ۵۰ ساله است و با یک ماه حل نمی‌شود.

وی درباره سرانجام ۶۳۰ واگن مترو اظهار داشت: موضوع ۶۳۰ واگن تمام شده و در سفرم در چین که در این ماه است قراردادها منعقد می‌شود همچنین شهردار تهران در جلسه ستاد استقبال از مهر از خدمت‌رسانی بیش از ۲ هزار دستگاه اتوبوس به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی جدید در خیابان‌ها خبر داد.

زاکانی افزود: اکنون مترو با ظرفیت حداکثری خود در خدمت شهروندان است همچنین اتوبوس ظرفیت بالای ۲ هزار و ۴۷ دستگاه را در خیابان‌های شهر تجربه می‌کند همچنین تاکسیرانی هم از طریق ظرفیت‌های تاکسیرانان برای سرویس مدارس شرایط خوبی را رقم زده است و قرار شد تا در حوزه «بار و کالا» در ساعات اوج ترافیک ترددها مدیریت شوند.

به گفته شهردار تهران، موضوع نظارت تصویری بر ترافیک معابر مختلف پایتخت نیز کار درخشانی در ماه‌های گذشته بود و امروز وضعیت دوربین‌ها در شرایط مطلوبی قرار دارد و امیدواریم این خدمات برای دانش‌آموزان و همه کسانی که در شهر کار و تلاش و کوشش می‌کنند مستمر بوده و مراتب رضایت شهروندان را فراهم کند.

منبع: ایرنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.