خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۳۸۶

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت دلار امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ / بازار ارز تحت فرمان سیاست‌گذار قرار گرفت

قیمت دلار امروز 12 خرداد 1403 / بازار ارز تحت فرمان سیاست‌گذار قرار گرفت

قیمت دلار امروز با نوسان افزیشی ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومانی بازگشایی و در همان کانال هشتم کریدور پنجم معامله شد. روند عرضه و تقاضا در بازار ارز امروز متعادل است. معامله‌گران معتقدند بازار ارز تحت فرمان سیاست‌گذار است و با ارزپاشی بازارساز مهار شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازگشایی بازارها و در اولین روز از هفته دوم خرداد با افزایش ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومانی نوسان دارد. دلار در لحظه نگارش این گزارش در پله‌های بالایی کانال هشتم از کریدور پنجم نوسان دارد.

Screenshot 2024-06-01 at 12.47.12 PM

در هفته‌ گذشته محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی، به تک‌نرخی شدن قیمت دلار و نزدیکی بازار آزاد با دلار دولتی تاکید کرد. معامله‌گران فریز قیمت دلار در روزهای اخیر را متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار با هدف فریز قیمت می‌دانند. آنها معتقدند بانک مرکزی قصد دارد قیمت دلار دولتی و آزاد را به هم نزدیک کند. همچنین امروز قیمت اسکناس و حواله دلار افزایش بیش از ۱۰۰ تومانی دارد.

قیمت تتر کانال ۵۹ هزار تومانی را از دست داد

گفتنی است قیمت درهم امروز بدون تغییر و با رقم ۱۶ هزار و ۳۰ تومانی در حال معامله است. قیمت تتر با کاهش ۱۰۰ تومانی کانال ۵۹ هزار تومانی را از دست داد و روی رقم ۵۸ هزار و ۹۰۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با رشد ۲۰۰ تومانی با قیمت ۷۴ ۹۶۰ تومانی در حال معامله است و یورو نیز روی رقم ۶۳ هزار ۸۹۰ تومانی ایستاده و افزایش ۴۰۰ تومانی دارد.

شایان ذکر است اسکناس دلار و حواله دلار در نخستین روز هفته افزایش قیمت داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۵ هزار و ۱۸۲ تومان و حواله دلار با رقم ۴۲ هزار و ۱۸۷ تومان عرضه شد.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.