فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۶۶۱۴۶

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت خانه در استاد معین/ تنوع قیمت آپارتمان‌های نوساز

قیمت خانه در استاد معین/ تنوع قیمت آپارتمان‌های نوساز

محله استاد معین یکی از محلات اصلی منطقه 10 تهران است که به دلیل وجود قیمت‌های متوسط و محیط نسبتا خوب و سنتی، از سوی خریداران مورد توجه قرار می‌گیرد. اما محدوده قیمتی برای خرید آپارتمان در محله استاد معین چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، استاد معین محله‌ای نام‌آشنا در منطقه 10 شهرداری تهران است. این محله در کنار میدان آزادی، خیابان انقلاب و پارک المهدی واقع شده است.

استاد معین از محلات خوش‌مسیر در محدوده‌های اطراف محسوب می‌شود و بافتی متراکم دارد. سطح متوسط قیمت خانه در این منطقه، باعث شده است جزو انتخاب‌های اولیه کسانی قرار بگیرد که خواهان واحدی با قیمت مناسب هستند. اما کف و سقف قیمتی آپارتمان در محله استاد معین در چه محدوده‌ای است؟

قیمت آپارتمان در استاد معین

همان‌طور که اشاره شد محله استاد معین در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی قرار دارد. این محله از شمال با خیابان انقلاب، از جنوب با خیابان هاشمی، از شرق با بلوار استاد معین و از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی محدود شده است.

مشاوران املاک فعال این منطقه می‌گویند واحدهای مسکونی در استاد معین از حدود قیمت متری 35 میلیون تومان شروع می‌شود و تا متری 100 میلیون تومان نیز می‌رسد. این دامنه قیمتی بالا باعث می‌شود خریداران انتخاب‌های بیشتری برای خرید خود داشته باشند.

قیمت آپارتمان در محله استاد معین

حمل و نقل عمومی در محله استاد معین

استاد معین از آن دست محله‌هایی به شمار می‌آید که از نظر حمل و نقل عمومی در وضعیت خوبی قرار دارند. در ضلع شمال محله و ضلع غرب آن که خیابان‌های انقلاب و بزرگراه آیت‌الله سعیدی را در بر می‌گیرد، خطوط اتوبوسرانی بی‌آرتی وجود دارد و به‌راحتی و با فاصله‌ای بسیار اندک قابل دسترس است.

همچنین در اکثر خیابان‌های این محله تاکسی‌های بسیاری در رفت و آمد هستند. این محدوده دارای ایستگاه مترو اختصاصی است و از این نظر نیز در شرایط خوبی قرار گرفته است.

آخرین اخبار مربوط به حوزه مسکن را در بخش مسکن تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.