فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۹۶۰

قیمت چند آپارتمان در غرب تهران؟

قیمت چند آپارتمان در غرب تهران؟

بررسی فایل های فروش مسکن نشان می دهد درچند روز اخیر، تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و فایل‌های قرمز(از میانگین قیمت منطقه بالاتر) از فایل‌های مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) افزایش یافته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته واسطه‌گران ملکی در محله جنت آباد، بازار مسکن هم‌اکنون راکد است اما به دلیل اینکه اکثر مشتریان سرمایه‌گذار هستند اغلب خریدوفروش صورت می‌گیرد هرچند کم باشد.

به گفته آنها، قیمت هر مترمربع مسکن نوساز در این محله، از 135 میلیون تا 175 میلیون تومان است و با هر مترمربع 150 میلیون تومان نیز می‌توان واحدی نوساز و بدون ضعف خریداری کرد.

مشاهدات ما از پلتفرم‌های خریدوفروش مسکن نشان می‌دهد که برخی از مالکان میل به افزایش قیمت دارند؛ البته تردیدی که معامله‌گران در رابطه با انجام معامله دارند به وضوح مشخص است و در چند روز اخیر، تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و فایل‌های قرمز(از میانگین قیمت منطقه بالاتر) از فایل‌های مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) افزایش یافته است.

طبق گزارش بانک مرکزی، تا انتهای اردیبهشت امسال تمام بانک‌ها در مجموع 68 هزار و 339 میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح مسکن ملی اعطا کرده‌اند.

در محله جنت‌آباد مرکزی، واحدی 65 متری و 20 سال ساخت، 6 میلیارد تومان و واحدی دیگر با 109 مترمربع زیربنا و 5 سال عمربنا، 11 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 در محله جنت‌آباد جنوبی، برای آپارتمانی 80 متری و 4 سال ساخت، 9 میلیارد و 173 میلیون تومان و برای آپارتمانی 100 متری و 17 سال ساخت، 10 میلیارد تومان تعیین شده است.

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: مجلس در قالب طرح خانه اولی پیشنهاد پرداخت تسهیلات یک میلیارد تومانی را به خریداران خانه اولی داده است.

در جنت‌آباد شمالی، واحدی 88 متری و 8 سال ساخت، 9 میلیارد و 650 میلیون تومان و واحدی 76 متری و 18 سال ساخت، 6 میلیارد و 430 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

منبع : اکوایران

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.