کد مطلب: ۸۷۹۶۱۶

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت خودرو امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲/ بازار خودرو در انجماد کامل

قیمت خودرو امروز 24 مهر 1402/ بازار خودرو در انجماد کامل

قیمت خودرو امروز 24 مهر 1402 نیز همانند روزهای گذشته، تغییر اساسی ندارد. اغلب خودروها افت و خیز جزئی داشته و افزایش یا کاهش عجیب و غریبی در بازار به چشم نمی‌خورد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت خودرو امروز دوشنبه 24 مهر 1402 تغییرات عجیبی ندارد. بسیاری از محصولات در ثبات کامل قیمتی قرار داشته و تعدادی دیگر، افت و خیز جزئی دارد. نرخ دلار از انتهای هفته گذشته نزولی شد و همین امر موجب کاهشی شدن بازار خودرو شد. از سوی دیگر آغاز فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه از ابتدای روز گذشته نیز توانست فشار فروش را در بازار افزایش دهد.

باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه ، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی، امروز نوسانات بسیار جزئی دارد.

کوییک دنده‌ای S هاچ‌بک ارزان ایرانی به شمار می‌رود که دقیقاً همانند روز گذشته، یک میلیون تومان افت داشته و با نرخ 348 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو 206 تیپ 2 با مدل 1401 ارزان‌ترین هاچ‌بک تولیدی ایران خودرو محسوب می‌شود که روز گذشته صعودی بود. این هاچ‌بک پرطرفدار با افت قیمت پنج میلیونی، دوباره به قیمت 480 میلیون تومان رسیده است.

پژو 207i دنده‌ای از دیگر هاچ‌بک‌های ایران خودرو محسوب می‌شود که با سه میلیون تومان افزایش قیمتی که تجربه کرد، با نرخ 615 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی همانند پژو 206 تیپ 2 از رکوردداران افت قیمت در بازار خودروهای داخلی هستند. این خودرو نیز افت پنج میلیونی داشته و به قیمت 575 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو داخلی

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز همانند داخلی‌های بازار از نوسانات جزئی برخوردار است.

هایما S5 اتوماتیک محصول مونتاژی شرکت ایران خودرو نیز توانست با افزایش جزئی پنچ میلیون تومانی، دوباره به نرخ یک میلیارد و 230 میلیون تومان برسد.

جک S5 نیوفیس یکی از محبوب‎‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی کرمان موتور بوده که با افت 10 میلیونی، با قیمت یک میلیارد و 330 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

چری تیگو 7IE کراس‌اوور نه‌چندان جدید شرکت مدیران خودرو است که حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت داشته و با نرخ یک میلیارد و 410 میلیون تومان معامله می‌شود.

فردا T5 محصول مونتاژی فردا موتورز محسوب می‌شود که سرانجام پس از هفته‌ها ثبات قیمتی، توانست 10 میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و با قیمت یک میلیارد و 450 میلیون تومان خرید و فروش شود.

قیمت خودرو خارجی

پیش‌بینی قیمت خودروهای داخلی

باتوجه به آرام گرفتن قیمت خودرو نسبت به هفته گذشته، احتمالاً رفتارهای هیجانی در بازار ارز و خودرو، فروکش کرده است. بنابراین با آغاز ثبت‌نام و تحویل خودروهای وارداتی از هفته‌های آینده نیز احتمال می‌رود که بازار خودرو در رکود بیشتری فرو رود؛ اما باید توجه داشت که نرخ دلار در بازار آزاد، یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در بازار خودرو بوده و مادامی که قیمت دلار بالا و پایین شود، روی قیمت خودرو نیز تأثیر خواهد داشت.

برای مطالعه بیشتر صفحه تحلیل بازار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.