برنده بازارها در یک سال اخیر / پیش‌بینی دلار و دیگر بازارها تا یک سال بعد

برنده بازارها در یک سال اخیر / پیش‌بینی دلار و دیگر بازارها تا یک سال بعد

در یک سال اخیر تورم ۴۴ درصدی اجازه نداده تا هیچ سرمایه‌گذاری سود واقعی کند. اما در همین مدت بورس بیش از ۳۰ درصد بازدهی منفی، طلا ۹ درصد بازدهی مثبت، دلار ۱۶ درصد بازدهی مثبت و مسکن ۲۸ درصد بازدهی مثبت داشته است. اما تا یک سال بعد چه خواهد شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در یک سال اخیر تورم ۴۴ درصدی اجازه نداده تا هیچ سرمایه‌گذاری سود واقعی کند. اما در همین مدت بورس بیش از ۳۰ درصد بازدهی منفی، طلا ۹ درصد بازدهی مثبت، دلار ۱۶ درصد بازدهی مثبت و مسکن ۲۸ درصد بازدهی مثبت داشته است. اما تا یک سال بعد چه خواهد شد؟ در هفته پیش‌رو رسما دولت تغییر خواهد کرد، با این تغییر دولت به نظر می‌رسد چه تغییری در روند بازارها به وجود بیاید؟

امشب ساعت ۲۱ ابراهیم علیزاده، سردبیر تجارت‌نیوز در گفتگویی با سامان کریمی شاد، تحلیلگر بازارهای مالی به بررسی آخرین وضعیت بازارهای مالی و پیش‌بینی روند احتمالی یک سال آینده خواهد پرداخت. ممکن است برای دلار و ارزهای دیجیتال و دیگر بازارها چه اتفاقاتی پیش بیفتد؟

این برنامه زنده اینستاگرامی در روز جمعه ۸ مرداد ماه شهریور ماه ساعت ۲۱ از صفحه تجارت‌نیوز در اینستاگرام پخش خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را در صفحه اینستاگرام تجارت‌نیوز مشاهده کنند.

برای مشارکت بیشتر در این برنامه، سوالات خود درباره وضعیت فعلی بازار ارز، ارزهای دیجیتال، سهام و روند احتمالی آینده بازارهای مالی را در انتهای این خبر ثبت کنید تا کارشناس برنامه به آنها پاسخ دهد.

آخرین اخبار مربوط به بازار سهام را می‌توانید در صفحه بورس تجارت‌نیوز دنبال کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند