موضوعات داغ:

برگزاری متفاوت نمایشگاه سنگ اصفهان با حضور بیش از ۳۰ شرکت خارجی

برگزاری متفاوت نمایشگاه سنگ اصفهان با حضور بیش از ۳۰ شرکت خارجی

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با حضور ۱۱۰ شرکت مطرح داخلی و خارجی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این دوره از نمایشگاه که از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، چهار سالن نمایشگاهی شامل ۹۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده و باز، میزبان مشارکت‌کنندگانی از استان‌های مرکزی، فارس، خراسان رضوی، تهران و اصفهان خواهد بود. همچنین ۳۰ شرکت از کشورهای چین، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در این نمایشگاه حضور دارند.

شرکت‌کنندگان داخلی، در زمینه انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی، تزیینی، تجهیزات و ماشین‌آلات، ابزارآلات سنگ‌بری و فرآوری، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج، تجهیزات و ماشین آلات سنگ‌بری، خدمات و صنایع وابسته (حمل و نقل، لوازم و قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین‌آلات وابسته) فعالیت دارند. مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن‌ها، نشریات تخصصی و مراکز بازرگانی نیز از دیگر شرکت‌کنندگان این نمایشگاه هستند. شرکت‌کنندگان خارجی نیز در زمینه انواع سنگ‌های طبیعی و مصنوعی، ابزار برش، صیقل، رزین، پولیش و تجهیزات مرتبط حضور یافته‌اند.

افزایش متراژ شرکت‌های خارجی نسبت به سال‌های گذشته و حضور مستقیم چندین دانشگاه از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان از نقاط قوت این دوره است.

همچنین برگزاری همایش «سنگ و چالش‌های صادراتی» از ساعت ۸ صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در محل اتاق بازرگانی اصفهان با حضور اعضای کمیسیون‌های مربوطه، اقتصاددانان برجسته و اساتید دانشگاه و برگزاری جلسه هم‌اندیشی بین مهمانان و مشارکت‌کنندگان خارجی نمایشگاه سنگ در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۵ اردیبهشت در سالن همایش‌های محل نمایشگاه‌های استان، از جمله برنامه‌های جانبی این رویداد است.

این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای ذکر شده، در محل نمایشگاه‌های استان واقع در پل شهرستان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند