بهترین گزینه برای ثبت سفارش وانت‌بار در تهران

بهترین گزینه برای ثبت سفارش وانت‌بار در تهران

همه ما ترجیح می‌دهیم سفارش باربری خود را از طریق یک اپلیکیشن باربری با رابط کاربری خوب در کمترین زمان ثبت کنیم تا درگیر مسائل سفارش‌های آفلاین نشویم. و بتوانیم با راننده به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنیم و با معضلات مربوط به توافق قیمت روبرو نشویم.

احتمالاً همه ما در طول یک‌سال، چندین بار به سفارش وانت و نیسان احتیاج پیدا می‌کنیم.

اما چطور می‌توان راحت و بدون دردسر های رایج حوزه باربری، تجربه خوب یک ثبت سفارش باربری با وانت و نیسان داشته باشیم؟

درخواست وانت و نیسان به صورت سنتی

عموما افرادی قصد انجام باربری دارند یا خودشان یا اطرافیانشان شماره راننده‌هایی را دارند که قبلاً برایشان سفارش باربری انجام داده‌اند، اما این روش کاملاً منسوخ شده و مشکلاتی که روش‌های سنتی حمل بار بوجود می‌آورند شامل موارد زیر می‌گردد:

در دسترس نیودن همیشگی این راننده

خب یک از معمول‌ترین مشکلات این روش، نبودن این رانندگان در دسترس ماست، چرا که این رانندگان با حضور تکنولوژی سعی بر این دارند تا بتوانند از پلتفرم‌های ثبت آنلاین باربری استفاده کنند. چرا که هم پرداختی‌شان منظم‌تر است و هم برنامه‌ریزی قبول و انجام ثبت سفارششان روی نظم بیشتری صورت می‌گیرد، چرا که مثلاً پلتفرمی مانند نوبار، علاوه پشتیبانی برای مشتریان خود، پشتیبانی برای رانندگان نیز در نظر دارد.

بنابراین راننده وانت و نیسان بدون هیچ دغدغه‌ای کار می‌کنند و در پایان باربری دستمزد باربری خود را دریافت می‌کنند.

درخواست نیسان و وانت به صورت آنلاین

همه ما ترجیح می‌دهیم سفارش باربری خود را از طریق یک اپلیکیشن باربری با رابط کاربری خوب در کمترین زمان ثبت کنیم تا درگیر مسائل سفارش‌های آفلاین نشویم. و بتوانیم با راننده به بهترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنیم و با معضلات مربوط به توافق قیمت روبرو نشویم.

همان‌گونه که پیش‌تر اشاره شد، می‌توان درخواست حمل بار خود در تهران یا برای سایر شهرستان‌ها را در سامانه حمل بار نوبار از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن حمل بار نوبار و یا تماس تلفنی ثبت کنید تا در کمترین زمان قیمت اسباب‌کشی شما محاسبه، اعلام و درخواست شما ثبت گردد و این‌گونه از مزایای حمل بار با وانت‌بار، وانت و نیسان در سایت یا اپلیکیشن نوبار بهره‌مند شوید.

مزایای ثبت سفارش وانت بار از نوبار چیست؟

ثبت سفارش در نوبار علاوه بر اینکه به شما این امکان را می‌دهد تا به آسانی و به واسطه چند کلیک سرویس و راننده مورد نیاز خود را پیدا کنید. همچنین، درخواست وانت‌بار مزایای زیر را نیز در پی دارد.

ثابت بودن قیمت باربری

شعار نوبار همواره این بوده است که با عدم تغییر در قیمت توافق شده را تضمین می‌کند و همه اعضای تیم نوبار هم برای کامل اجرا شدن این مورد تلاش می‌کنند.

در واقع نوبار قصد دارد احترام را در بین انسان‌ها در صنعت باربری نهادینه کند، نوبار اعتقاد دارد همیشه احترام راننده، کارگر و مشتری باید حفظ شود.

در واقع نوبار، درخواست انعام از جانب تیم باربری را متناسب با شخصیت انسانی این افراد نمی‌دهد و معتقد است که تیم باربری باید حق‌الزحمه خود را کاملاً شفاف و مشخص قبل از شروع سفارش باربری و از طریق سیستم بدانند و همان را از مشتری دریافت کنند. بنابراین درخواست انعام کار درست و درخوری در سیستم نوبار به شمار نمی‌رود.

داشتن کارگر متخصص باربری

یکی از مزایای رقابتی نوبار که هواره باعث راحت‌تر شدن کار مشتریان شده است، داشتن نیروی متخصص حمل بار به همراه سفارش وانت و نیسان است، از آنجایی که عموما سفارش وانت و نیسان برای جابجایی اقلامی است که بزرگ و سنگین هستند. بنابراین در خیلی از موارد داشتن نیروی متخصص حمل بار می‌تواند کمک بسیار بزرگی در چنین شرایطی باشد.

پشتیبانی حرفه‌ای

شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با پشتیبانان نوبار در ارتباط باشید. اگر در حین باربری، شاهد مواردی بودید که برخلاف قوانین نوبار است، شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۱۴۰۰۶۹۸ تماس بگیرید و مشکلات مربوط به حمل بار خود را مطرح کنید تا بخش پشتیبانی پیگیر اتفاقات پیش آمده شوند.

هر موردی که برخلاف قوانین نوبار مانند دریافت انعام و یا پول اضافه به ازای طولانی شدن اسباب‌کشی است؛ از جمله مواردی است که می‌توانید از طریق شماره ذکر شده به پشتیبانی نوبار اعلام کنید.

 

*تجارت‌نیوز مسئولیتی در برابر صحت مطالب تبلیغاتی ندارد و راستی‌آزمایی محتوای تبلیغ بر عهده مخاطب می‌باشد*

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند