کد خبر: 170531

بودجه پیشنهادی مجلس در سال ۹۷

اعضای هیئت‌رئیسه مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه در جلسه مشترک امروز (دوشنبه)، بودجه پیشنهادی مجلس در سال ۹۷ را ۶۲۰ میلیارد تومان تعیین کردند.

سرویس اقتصاد کلان -

اعضای هیئت‌رئیسه مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه در جلسه مشترک امروز (دوشنبه) خود بودجه پیشنهادی مجلس در سال ۹۷ را ۶۲۰ میلیارد تومان تعیین کردند.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل ایسنا؛ جلسه مشترک هیئت‌رئیسه مجلس با کمیسیون برنامه و بودجه عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد و با توجه به این‌که بودجه مجلس باید به تصویب هیئت‌رئیسه و کمیسیون برنامه و بودجه برسد، این موضوع در جلسه مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه اعضای کمیسیون تاکید کردند که به حداقل افزایش برای بودجه مجلس اکتفا شود و چارچوب سازمان برنامه و بودجه در این زمینه رعایت شود.

بودجه مجلس در سال ۹۶، ۴۶۷ میلیارد تومان بوده و در صورت تصویب نهایی این پیشنهاد ۵ درصد رشد در سال ۱۳۹۷ خواهد داشت.

در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه همچنین اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به آب‌رسانی روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر ضرورت رعایت شاخص‌ها در توزیع این اعتبارات تاکید شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.