بوگاتی فراخوان داد

بوگاتی فراخوان داد

شرکت خودروسازی بوگاتی خریداران خودروهای بوگاتی شیرون را به علت نقص در نصب کیسه هوا فراخواند.

مدتی پیش بود که شرکت بوگاتی به دنبال نقص در جوشکاری خودروی بوگاتی شیرون در اطلاعیه‌ای از تمامی مشتریانش درخواست کرده بود که با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز آن به عیب یابی و بررسی خودرو بپردازند.

به گزارش تجارت‌نیوز، حالا به نظر می‌رسد که متخصصان فعال در اداره ایمنی بزرگراه‌های ایالات متحده آمریکا به تازگی دریافته‌اند که حفاظ حرارتی موجود در کیسه‌های هوا (Airbags) ممکن است در برخی از این خودروها به درستی نصب نشده باشد و همین سلامت سرنشینان و رانندگان بوگاتی شیرون را به مخاطره خواهد انداخت.

بر اساس نتایج این تحقیقات، متخصصان اعلام کرده اند که شرکت سازنده این کیسه‌های هوا در رومانی نیز پس از آزمایشات متعدد به چنین مشکلی پی برده است. بنابراین این شرکت خودروسازی دریافت که کارخانه تولیدکننده کیسه های هوا نتوانسته است به درستی حفاظ حرارتی ژنراتور گاز کیسه هوا را بر روی این خودرو مونتاژ کند.

از انجایی که نقص در قسمت‌های مختلف خودرو می‎تواند صدمات و خسارات جبران ناپذیری را به خودرو و سرنشینان آن وارد کند، بنابراین بسیاری از شرکت‎های خودروسازی پس از بررسی و آزمایش‌های فراوان، آن دسته از خودروهایی را که احتمال می‌دهند معیوب باشد و یا بعدا با مشکلات فنی مواجه شود، فراخوان می‌دهند تا صاحبان آنها با مراجعه به نمایندگی و تعمیرگاه‌های مجاز آن شرکت، به بررسی و کنترل مشکل مذکور بپردازند.

 

منبع:وب سایت موتور ترند

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند