در گفتگوی تجارت‌نیوز با یک کارشناس مطرح شد:

آیا امروز بورس جمع می‌شود؟

آیا امروز بورس جمع می‌شود؟

با شروع معاملات امروز بازار سهام اکثر نمادهای بورس روندی نزولی داشتند اما در ادامه روند معاملات برخی از نمادهای شاخص‌ساز به رنج مثبت بازگشتند، اما آیا رود بازار امروز مثبت می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، از اولین روز معاملات هفته گذشته روند بازار سهام نزولی است و شاخص کل با از دست داد محدوده حمایتی یک میلیون و 500 هزار واحد افت سریعی تا یک میلیون و 283 هزار واحد را تجربه کرد. اما آیا امروز روند بازار سهام مثبت می‌شود؟

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با ادمه روند بورس گفت: با شروع معاملات روند بازار نزولی بود اما در ادامه از شدت نزول بازار سهام کاسته شد و برخی نمادهای شاخص‌ساز به رنج مثبت بازگشتند و از ریزش بیشتر شاخص کل جلوگیری کردند، اما هنوز کلیت بازار سهام رودی منفی دارد. معتقدم بازار سهام در ادامه معاملات امروز تغییر خاصی ندارد و شاخص کل بعد از صعودی شدن چند نماد شاخص‌ساز در همین محدود متعادل خواهد ماند.

او در رابطه با روند بازار در آینده گفت: تا انتخابات آمریکا روند بازار سهام نزولی است و شاید حتی شاخص کل تا یک میلیون و 100 هزار واحد ریزش کند اما احتمالا بعد از انتخابات فارغ از نتیجه انتخابات روند بازار سهام بهتر خواهد بود.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند