تردد بین استانی به حالت عادی بازگشت

تردد بین استانی به حالت عادی بازگشت

مرکز مدیریت راه‌های کشور از رفع ممنوعیت ترددهای بین استانی و شمار ترددهای فعال در جاده‌های برون شهری خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٣١٧ شمار تردد فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل حدود ۵.۶درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه‌ها اضافه می‌کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧.۶درصد است و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از تردد روان در جاده‌های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پایانه شهید کلانتری و در ادامه ترافیک سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می‌دهد.

ترافیک سنگینی نیز در آزادراه کرج – تهران محدوده‌های پل کلاک، گرمدره و ایران خودرو گزارش شده است؛ هم چنین ترافیک نیمه سنگینی در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس وجود دارد.

آزادراه تهران – شمال ( قطعه یک) واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه‌های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج – چالوس ، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

منبع: خبرآنلاین 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند