ایران بروکر
خبر مهم : بنزین ۸۰۰۰ تومانی واقعیت دارد؟
افزودن چاشنی اسپورت به شاسی بلند محبوب مدیران خودرو

تیگو۵ مدیران خودرو، با قلب تپنده توربو

تجارت نیوز

شرکت مدیران خودرو اعلام کرده که مدل توربو تیگو۵ نیز بر اساس نیاز بازار عرضه خواهد شد تا به یک شاسی بلند خانوادگی، چاشنی اسپورت و هیجان نیز افزوده گردد.

تیگو۵ مدیران خودرو، به عنوان یک شاسی بلند خانوادگی و بی‌حاشیه بازار ایران شناخته می‌شود، در طول ۵ سال گذشته این خودرو همواره مورد استقبال بازار قرار گرفت، بدنه قدرتمند و جادار این خودرو حس یک شاسی بلند مستحکم را  می‌دهد، اما اخیرا شرکت مدیران خودرو اعلام کرده که مدل توربو این محصول نیز بر اساس نیاز بازار عرضه خواهد شد تا به یک شاسی بلند خانوادگی، چاشنی اسپورت و هیجان نیز افزوده گردد.

در باطن تیگو۵ توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است، موتور ۱٫۵ لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش می‌باشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است. اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل می‌کند گیربکس ۹ سرعته  CVT نسل جدید است  که  کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکس‌ها در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب می‌آید.

به لحاظ آپشن‌ها مدل توربو همان آپشن‌های قبلی  را خواهد داشت، آپشن‌های مناسب ایمنی چون ایربگ‌های جانبی، ESP, TCS , HHC ….. و همچنین مانیتور لمسی ۱۰ اینچی، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید، گرمکن صندلی‌های جلو، صندلی برقی راننده، سان‌روف برقی، آینه‌های برقی ، دوربین داینامیک و…. در کنار آپشن فرمان برقی که به این مدل افزوده شده  و یک آپشن مهم راحتی و ایمنی به حساب می‌آید، این خودرو را برای خانواده‌های ایرانی که هم به دنبال جاداری و قدرت یک خودرو در کنار لذت رانندگی هستند به گزینه ایی ایده‌آل تبدیل می‌کند که می‌تواند با برخی خودروهای دست دوم خارجی چون سانتافه‌های ۴ سیلندر مدل‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ و یا توسان و اسپورتیج‌های مدل ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵  بدل نماید که با توجه به گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر در کنار ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان می‌تواند نسبت به رقبای وارداتی دست دوم با توجه به سلیقه و انتخاب آنها می‌تواند به گزینه منطقی بدل گردد.

نظرات