ثبات نسبی نرخ ارز در هفته‌ای نیمه تعطیل / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

ثبات نسبی نرخ ارز در هفته‌ای نیمه تعطیل / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در دومین هفته ماه خرداد که نیمه تعطیل بود، با ثبات نسبی همراه بود و قیمت دلار نسبت به هفته گذشته تنها ۲۰ تومان افزایش یافت و به رقم ۱۷ هزار و ۷۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در صرافی ملی در دومین هفته خرداد ماه، روند ثابتی داشت و تنها ۲۰ تومان افزایش یافت و به ۱۷ هزار و ۷۰ تومان رسید.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به آخرین رقم اعلام شده در صرافی ملی ۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان و بهای یورو به رقم ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان و بهای یورو در رقم ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، قیمت دلار در صرافی ملی ۳۰ تومان کاهش یافت و به ۱۷ هزار و ۷۰ تومان رسید اما قیمت یورو در رقم ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان ماندگار شد.

روز سه‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۷ هزار و ۷۰ و قیمت یورو در رقم ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

روز چهارشنبه و پنج‌شنبه با توجه به تعطیلی روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه، نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۷ هزار و ۷۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت بود.

روز جمعه نیز قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد که نسبت به روز سه‌شنبه تغییری نداشت.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند