تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

جدیدترین خبر از ثبت نام مسکن ملی / ظرفیت مسکن ملی زنجان و لرستان تکمیل شد

جدیدترین خبر از ثبت نام مسکن ملی / ظرفیت مسکن ملی زنجان و لرستان تکمیل شد

در جدیدترین خبر از ثبت نام مسکن ملی در شش استان، ظرفیت دو استان لرستان و زنجان تکمیل شده و 28 شهر از 54 شهر استان اصفهان نیز پر شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس جدیدترین اطلاعیه سامانه اقدام ملی تولید مسکن، ثبت نام مسکن ملی برای شهرهای شش استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان براساس ظرفیت های مشخص شده از ساعت 10 امروز آغاز شده و ساعت 24 دوشنبه 25 آذر ماه ادامه دارد.

اما در پنج ساعت ابتدایی ثبت نام‌ها، ظرفیت تمام شهرهای دو استان از شش استان تکمیل شده است.

در استان هرمزگان ظرفیت ثبت نام برای متقاضیان از شهرهای بندرعباس، حاجی آباد، خمیر و دهبارز تکمیل شده اما در 9 شهر دیگر این استان قابلیت ثبت نام وجود دارد.

آمل، بابلسر، امامزاده عبدالله، بابل، پل سفید، چالوس، رویان، ساری، سرخرود، شیرگاه، عباس آباد، فریدونکنار، قائم شهر، کیاکلا و نکا تکمیل ظرفیت شده است و متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام در شهرهای بلده، بهشهر، جویبار، رامسر، کوهی خیل، کیاسر، کلارآباد، کلاردشت و مرزن آباد اقدام کنند.

استان لرستان نیز با شهرهای نورآباد، دورود، خرم آباد، پلدختر، بروجرد، الیگودرز، الشتر و ازنا در این طرح شرکت کرده است که ظرفیت تمام این شهرها پر شده است.

در استان گیلان نیز چهار شهر بندرانزلی، شفت، لوشان و مرجقل از 9 شهری که برای این طرح در نظر گرفته شده است، قابلیت ثبت نام دارد.

ظرفیت ثبت نام در استان زنجان نیز با 14 شهر تکمیل شده است.

استان اصفهان با 54 شهری که وارد این طرح شده، تا به امروز بیشترین تعداد شهر در یک استان را دارد که از این بین، ظرفیت 28 استان تکمیل شده و برای متقاضیان از 26 استان هنوز فرصت ثبت نام وجود دارد.

متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی در استان‌های اصفهان و گیلان به نکات ذیل توجه نمایند:

برای متقاضیان شهر‌های شهرستان‌های اصفهان، لنجان، نجف‌آباد فلاورجان و خمینی شهر علاوه‌بر شهر خودشان(در صورت وجود ظرفیت)، امکان ثبت‌نام در شهر جدید فولادشهر نیز وجود دارد.

ساکنان شهرهای شهرستان‌های اصفهان علاوه بر شهر خودشان(درصورت وجود ظرفیت)، امکان ثبت نام در شهر جدید بهارستان نیز وجود دارد.

متقاضیان تمامی شهرهای استان اصفهان نیز می‌توانند علاوه بر شهر خودشان(درصورت وجود ظرفیت)، امکان ثبت نام در شهر جدید مجلسی نیز وجود دارد.

برای متقاضیان شهر فومن صرفا در شهر شفت و برای متقاضیان شهرهای رودبار و مجیل صرفا امکان ثبت‌نام در شهر لوشان وجود دارد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند