جزئیات استخدام در ارتش در سال ۱۴۰۰

جزئیات استخدام در ارتش در سال ۱۴۰۰

نیروی هوایی و زمینی ارتش در طیف افسری پیمانی و کارمندی علمی و تجربی پیمانی از بین جوانان علاقه‌مند در سال ۱۴۰۰، همرزم می‌پذیرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، استخدام در نیروی زمینی ارتش از بین جوانان ولایتمدار، متدین، انقلابی با تفکر بسیجی و متعهد به حفظ ارزش‌های انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران به صورت افسر پیمانی(پنج ساله) و کارمند علمی پیمانی و تجربی پیمانی(شش ساله) وفق ماده۳۳ قانون آجا برای خدمت در یگان‌های تابعه نزاجا همچنین کارمند هیات علمی وفق ماده ۳۸ قانون آجا جهت خدمت در دانشگاه افسری امام علی(ع) با شرایط و امتیازات زیر همرزم می‌پذیرد.

متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم به بالا هستند می‌توانند در دوره استخدامی نیروی زمینی ارتش ثبت‌نام کنند. داوطلبان عضویابی شده به همراه مدارک از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ تا ۱۴۰۰/۰۸/۰۱به نزدیکترین دفترجذب و عضویابی استان محل سکونت مراجعه و ضمن تحویل مدارک نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

پس از بررسی مدارک داوطلبان واجد شرایط انتخاب و اسامی آنان تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ به دفاتر مربوط اعلام می‌شود. گزینش افراد تا روز ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ انجام و نتیجه نهایی تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ مشخص می‌شود.

برای استخدام نیروی هوایی ارتش نیز داوطلبان لازم است با همراه داشتن اصل و روگرفت مدارک خواسته شده از تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱۰ الی ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ در ایام هفته از ساعت (۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰) و دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها از ساعت (۸:۰۰ الی ۱۱:۰۰) حضوراً به یکی از حوزه‌های ثبت نام اشاره شده زیر مراجعه و پس ازتحویل مدارک نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ضمنا ثبت نام از داوطلبان تخصص پلیس زن صرفا در پایگاه هوایی شهید فکوری(تبریز)، پایگاه هوایی شهید نوژه (همدان)،پایگاه وحدتی(دزفول) وپایگاه هوایی شهید یاسینی(بوشهر) انجام می‌پذیرد.

ثبت نام بصورت حضوری است لذا به مدارکی که از طریق اداره پست ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شرایط عمومی استخدام

۱-۱) متدین به دین مبین اسلام (التزام عملی به فرایض دینی و آگاهی داشتن به احکام شرعی در حد نیاز و قرائت و روان خوانی قرآن کریم).
۲-۱) تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۳-۱) ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آنها.
۴-۱) عدم محکومیت ناشی از اقدام علیه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران
۵-۱) عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
۶-۱) عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی غیر قانونی و یا الحادی
۷-۱) عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروهای سیاسی.
۸-۱) عدم معروفیت به فساد اخلاقی و عدم اعتیاد به مواد مخدر و نداشتن سوء پیشینه کیفری برابر اعلام مراجع ذیصلاح.
۹-۱) حداقل قد ۱۶۵ سانیمتر و داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر تاییدیه اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش.
۱۰-۱)کسانی که به عنوان عضو به ارتش می پیوندند باید برای رزمنده شدن وارد شوند و آمادگی انجام ماموریت در هرنقطه از کشور را داشته باشند.
۱۱-۱)شاخصه های تدین و انقلابی بودن اصل بوده و در همه مراحل مورد توجه قرار می‌گیرد.
۱۲-۱)استخدام افراد بر مبنای مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی آنان نبوده و جذب و استخدام براساس نیاز سازمان می‌باشد.
۱۳-۱)در استخدام افراد به وجود انگیزه خدمتی، روحیه ایثار و فداکاری توجه می‌شود.

برای مشاهده جزئیات استخدام در نیروی زمینی ارتش بر روی این لینک کلیک کنید.

برای مشاهده جزئیات جذب و عضویابی افسری پیمانی و کارمندی علمی و تجربی پیمانی نهاجا بر روی این لینک  و برای مشاهده جزئیات جذب و عضویابی درجه داری نهاجا نیز بر روی این لینک کلیک کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند