حدود ۲۰۰ هزار نفر تسهیلات ازدواج بانک ملی دریافت کردند

حدود ۲۰۰ هزار نفر از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه تسهیلات ازدواج بانک ملی ایران را دریافت کردند.
حدود ۲۰۰ هزار نفر تسهیلات ازدواج بانک ملی دریافت کردند

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در شعب این بانک، پس از تکمیل مدارک توسط متقاضی، در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. سقف این تسهیلات در سال ۹۷ به منظور حمایت از ازدواج جوانان و بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به ۱۵ میلیون تومان برای هر یک از زوجین با دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ کارمزد چهار درصد افزایش یافت که پرداخت آن بلافاصله در تمامی شعب بانک ملی ایران کلید خورد.

به گزارش تجارت‌نیوز،بر این اساس در هشت ماه نخست امسال، تعداد ۱۹۹ هزار و ۷۸۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۳۱ هزار و ۲۹۰ میلیارد و ۳۶۳ میلیون ریال به زوج های جوان پرداخت شده است. بانک ملی ایران در سال گذشته نیز بیش از ۲۲۲ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرد که این تعداد تسهیلات مبلغی بیش از ۲۳ هزار و ۱۲۶ میلیارد ریال را در بر گرفت.

همچنین این بانک به جهت کسب بیشترین سهم از کل تسهیلات پرداخت شده قرض الحسنه ازدواج در طرح ضربتی سال گذشته بانک مرکزی، مورد تقدیر رییس کل وقت بانک مرکزی قرار گرفت. لازم به ذکر است، به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد و متقاضیان به مدت دو سال (۲۴ ماه) از تاریخ عقد، می توانند برای دریافت تسهیلات مذکور اقدام کنند.

 

منبع:روابط عمومی بانک ملی ایران

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز