شرکت فائورسیا حضور خود را در بازار خودرو ایران تقویت کرد

شرکت فائورسیای فرانسه با ایجاد دو شرکت جدید مشترک با شرکت های ایرانی حضور خود در بازار ایران را تقویت کرد. به نقل از رویترز، شرکت فائورسیای فرانسه با ایجاد دو شرکت جدید مشترک با شرکت های ایرانی حضور خود در بازار ایران را تقویت کرد.شرکت مشترک اول که با شرکت ماد ایجاد شده و

139508151652449421490343.jpgشرکت فائورسیای فرانسه با ایجاد دو شرکت جدید مشترک با شرکت های ایرانی حضور خود در بازار ایران را تقویت کرد.

به نقل از رویترز، شرکت فائورسیای فرانسه با ایجاد دو شرکت جدید مشترک با شرکت های ایرانی حضور خود در بازار ایران را تقویت کرد.
شرکت مشترک اول که با شرکت ماد ایجاد شده و 50 درصد از سهام آن متعلق به فائورسیای فرانسه است قرار است برای بازار خودروی ایران سیستم های کنترل آلایندگی تولید نماید.
انتظار می رود مجموع فروش محصولات تولیدی این شرکت مشترک در سال 2020 به 50 میلیون یورو برسد.
به گزارش تسنیم، این شرکت فرانسوی همچنین اقدام به ایجاد یک شرکت مشترک دیگر با شرکت آذین خودرو به صورت 50-50 کرده که قرار است سیستم های داخلی خودرو تولید کند و انتظار می رود کل فروش این شرکت در سال 2020 به 50 میلیون یورو برسد.
شرکت فائورسیا قبلا شرکت مشترک فاپسکو را در ایران ایجاد کرده که صندلی خودرو تولید می کند و انتظار می رود میزان فروش آن به 340 هزار صندلی در سال افزایش یابد و ارزش کل فروش آن در سال 2020 به 150 میلیون یورو برسد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند