خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش بینی قیمت طلا و سکه در نیمه دوم سال/ طلا و سکه بخریم؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

خبر مهم برای کارمندان دولت/ اول تعهد بدهید بعد حقوق بگیرید!

2wefrghn

کامندان و سازمان‌ها به مدت ۱۵ روز فرصت دارند که اطلاعات خود را در سامانه سازمان اداری و استخدامی کشور ثبت کنند، در غیر این صورت حقوقی دریافت نمی‌کنند.

به گزارش تجارت‌‌نیوز، واریز حقوق آبان به ورود اطلاعات کارکنان مشروط شده است، یعنی اگر کارمندی اطلاعات خود را وارد نکند حقوقی دریافت نمی‌کند.

طبق تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰، تخصیص اعتبار حقوق کارکنان فقط باید بر اساس اطلاعات سامانه پاکنا صورت گیرد و از خرداد ماه، هر گونه پرداخت مستقیم و مستمر به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی از محل اعتبارات هزینه ای و منابع عمومی و اختصاصی صرفا پس از ثبت اطلاعات آنها در این سامانه مشروط شده بود.

بنابراین کارمندان باید اطلاعات خود را در سامانه پاکنا به آدرس «https://pakna.karmandiran.ir/#!/login» ثبت‌ کنند، یا سازمان و اداره‌ای که در آن کار می‌کنند به سازمان اداری و استخدامی تعهد کتبی بدهند که اطلاعات را هر چه سریع‌تر در سامانه بارگذاری خواهند کرد تا سازمان اداری و استخدامی نیز در اسرع وقت نسبت به صدور مجوز واریز حقوق اقدام کند.

در واقع سازمان اداری و استخدامی، سازمان برنامه و بودجه و همچنین خزانه داری کل کشور توافق کرده‌اند که تا زمان ثبت اطلاعات یا تعهد سازمانی حقوقی پرداخت نشود.

کارمندان و سازمان‌ها تا ۱۵ روز آینده برای این کار فرصت دارند در غیر این صورت حقوق آبان را دریافت نمی‌کنند.

 

نظرات