خدمات رایگان حمل‌ونقل عمومی به شهروندان در روز قدس و عید فطر

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمات‌رسانی رایگان مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در روز قدس و عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مازیار حسینی در مورد تمهیدات برگزاری مراسم روز قدس و نماز عید سعید فطر از آمادگی کامل مدیریت شهری برای ارائه خدمات به شهروندان خبر داد و گفت: علاوه بر خدمات رایگان مترو در شب‌های قدر از ساعت 24 تا 4 صبح، کلیه خطوط مترو روز قدس و روز عید سعید فطر تا پایان مراسم به صورت رایگان به شهروندان خدمات‌رسانی خواهد کرد.

حسینی در خصوص خدمات ناوگان اتوبوسرانی پایتخت نیز یادآور شد: شرکت واحد اتوبوسرانی پایتخت به صورت شبانه‌روزی و با دپوی ناوگان ظرفیت مناسب جهت جابه‌جایی شهروندان از میادین و مساجد اصلی شهر تهران را به صورت رایگان به محل برگزاری نماز جمعه روز قدس و عید سعید فطر فراهم می‌کند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، معاون شهردار تهران که در جلسه هماهنگی مدیران حوزه خدمات شهری، حمل‌ونقل و ترافیک و راهنمایی و رانندگی تهران صحبت می‌کرد، تاکید کرد: کلیه مناطق شهرداری تهران، شبکه حمل‌ونقل عمومی و پلیس راهور ناجا باید با هماهنگی میدانی و عملیاتی سهم خود را در برگزاری هر چه بهتر این حرکت معنوی ارزشمند ایفا کرده و به لطف خدا رضایت شهروندان را شاهد باشیم.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند