موضوعات داغ:
معاون وزیر راه در گفتگو با تجارت‌نیوز عنوان کرد:

تاثیر کرونا بر مسکن ملی / آغاز دومین مرحله ثبت نام از هفته آینده

تاثیر کرونا بر مسکن ملی / آغاز دومین مرحله ثبت نام از هفته آینده

معاون وزیر راه از کند شدن ثبت نام و مراجعه پذیرفته‌شدگان مرحله اول مسکن ملی به دلیل شیوع کرونا خبر داد و زمان ثبت نام مرحله دوم را از ابتدای هفته آینده اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، «اقدام ملی تولید مسکن» طرح دولت حسن روحانی در بخش مسکن است که به صورت پابلوت شهریور ماه در استان کرمان آغاز شد و سپس متقاضیان از دیگر استان‌های کشور درخواست خود برا رای خانه‌دار شدن در قالب مسکن ملی ثبت کردند.

نتیجه مرحله اول ثبت نام‌ها در میانه بهمن ماه مشخص شد و حالا متقاضیانی که در دور اول نتوانسته‌اند ثبت درخواست کنند منتظر باز شدن دوباره سامانه نام‌نویسی وزارت راه‌وشهرسازی به عنوان متولی اجرای این طرح هستند.

محمد اسلامی، وزیر راه‌وشهرسازی در روز 29 بهمن ماه در خصوص ثبت نام مجدد مسکن ملی گفت: مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی در اسفند ماه و بعد از انتخابات مجلس انجام می‌شود.(فارس)

سامانه مسکن ملی چه زمانی باز می‌شود؟

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه‌وشهرسازی در خصوص روند بررسی تاییدشدگان مرحله اول مسکن ملی گفت: ما در حال جمع‌آوری آمارها از سراسر استان‌ها هستم، اما به دلیل مسائل بهداشتی و شیوع بیماری کرونا ثبت نام و مراجعه افرادی که در محله اول واجد شرایط شناخته شده‌اند با کندی روبه‌رو شده است.

وی در ادامه درباره زمان ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی گفت: با جمع‌بندی که از استان‌ها انجام می‌دهیم در ابتدای هفته آینده دومین مرحله ثبت نام مسکن ملی آغاز می‌شود.

اسلامی در آبان ماه از ساخت 400 هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن طی دو سال آینده خبر داد.

نتابج مرحله اول ثبت نام در نیمه بهمن ماه اعلام شد و به گفته محمود محمودزاده، معاون وزیر راه حدود ۴۲ درصد از متقاضیان ثبت نام شده در طرح مسکن ملی در دور اول واجد شرایط نبوده و حذف شدند که در این دوره می‌توانند در صورت تأیید اطلاعاتشان مجددا ثبت‌نام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند