دو روز آخر امکان انصراف از یارانه وجود دارد/فعلا امکان ویرایش اطلاعات خانوار نیست

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با توجه به این که فعلا هیچ امکان ویرایش اطلاعات خانوار در نام نویسی یارانه وجودندارد، سرپرستان خانوار به دقت اطلاعات خود را هنگام ثبت نام وارد سایت رفاهی کنند. نرگس نجفی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در پاسخ به این پرسش که آیا در مورد امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده خانوار

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با توجه به این که فعلا هیچ امکان ویرایش اطلاعات خانوار در نام نویسی یارانه وجودندارد، سرپرستان خانوار به دقت اطلاعات خود را هنگام ثبت نام وارد سایت رفاهی کنند.

نرگس نجفی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در پاسخ به این پرسش که آیا در مورد امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده خانوار در نام نویسی یارانه تدابیری اندیشیده‌اید، گفت: واقعیت این است که تاکنون هیچ زمانی برای ویرایش اطلاعات در نظر گرفته نشده است و از این رو توصیه جدی ما به مردم این است که در زمان ثبت نام، اطلاعات درخواستی را با حداکثر دقت و حوصله تکمیل نمایند که خطاها به حداقل برسد، زیرا سامانه اینترنتی ثبت نام کاملاً ساده طراحی شده، به نحوی که افراد با حداقل دانش کامپیوتری هم می‌توانند با مراجعه به سامانه رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها افزود: از سوی دیگر اطلاعاتی که در فرم از هموطنان متقاضی خواسته شده است، پیچیده نیست و به راحتی می‌توان پاسخ داد.

وی گفت: حتی برخی پرسش‌ها مانند برخورداری از ملک مسکونی یا تعیین گروه درآمدی خانوار علامت‌زدنی است، که این خود احتمال خطا را تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد. از این رو اگر فرم ها با دقت کافی تکمیل شود، دیگر نیازی به ویرایش نخواهد بود.

نجفی در پاسخ به این پرسش که آیا پس از ثبت نام برای دریافت یارانه، می‌توان نسبت به انصراف از دریافت آن اقدام کرد؟ گفت: بله، بنا به اظهارات جناب آقای دکتر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، در  دو روز آخر  ثبت نام یعنی روزهای 30 و 31 فروردین ۹۳ فرصتی ایجاد می‌شود، تا کسانی که ثبت نام کردند، اما پس از آن  به نتیجه رسیدند که می‌توانند به انصراف و این حرکت ملی بپیوندند، آنها هم می‌توانند ثبت نام خود را پس بگیرند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند