گروه سايپا ركورد توليد محصولات ایکس 100 و ایکس200 را شكست / رشد ۸۲ درصدی تولید ساینا و کوییک

گروه سايپا ركورد توليد محصولات ایکس 100 و ایکس200 را شكست / رشد ۸۲ درصدی تولید ساینا و کوییک

گروه خودروسازی سايپا با توليد بيش از 285 هزار و 451 دستگاه محصولات ایکس 100، ایکس200، ساینا و کوییک در ابتدای روز كاری 18 دی ماه 98، از كل آمار توليد سال ۹۷ عبور كرد و رکورد جدیدی را در تولید ثبت کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از سايپانيوز، گروه خودروسازي سايپا در حالي موفق شد از مرز تولید 285 هزار و 451 دستگاه محصولات ایکس100، ایکس200، ساینا و کوییک در ابتداي روز كاري 18 دی ماه عبور كند كه با تدابیر مدیریتی در استفاده از ظرفيت‌های موجود در داخل، بهره‌گيری از توان زنجيره تأمين و برنامه‌ريزی مدون توانست به اين مهم دست يابد.

اين مجموعه از ابتدای سال 98 تاكنون موفق شده تعداد مذکور را در گروه محصولات ایکس100 و ایکس200 و با افزایش 82 درصدی در گروه محصولات ساینا و کوییک توليد كند كه با توجه به وجود محدوديت‌ها و موانع بسيار زياد فراروی توليد، در نوع خود يک موفقيت چشمگير محسوب می‌شود.

گروه سايپا پس از تغییر تیم مدیریتی در نزديك به يك‌سال گذشته، توانست توليد روزانه خود را به‌طور ميانگين به بيش از 2 هزار دستگاه در روز برساند، در حالی كه در سال 97 توليد روزانه اين گروه به حدود 700 دستگاه در روز رسيده بود.

باتوجه به آماده‌سازی و پيش‌بينی‌های لازم جهت افزايش توليد در سه ماه پاياني سال، به‌نظر مي‌رسد گروه سايپا بتواند تا پايان اسفندماه، ركورد جديدی در زمينه توليد خودرو در دوران تحریم و فشار حداکثری، از خود برجای بگذارد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند