رشد 57 درصدی بازدید گردشگران دریایی از سواحل بندر امیرآباد

رشد 57 درصدی بازدید گردشگران دریایی از سواحل بندر امیرآباد

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از رشد 57 درصدی بازدید گردشگران دریایی در بندر امیرآباد خبر داد و گفت: حضور گردشگران دریایی در نوروز امسال بی‌نظیر بوده است.

سیاوش رضوانی در مراسم تجلیل از مجریان طرح گردشگری دریایی بندر امیرآباد با بیان اینکه این طرح در نوروز امسال با موفقیت اجرا شد، اظهار کرد: در اجرای طرح گردشگری دریایی نوروز 97 حاصل تعامل با دستگاه‌های مرتبط و سازمان‌های مردم نهاد نوروزی بدون حادثه دریایی در بندر امیرآباد بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: با اجرای طرح گردشگری دریایی در نوروز 97، 26 هزار و 982 نفر گردشگر دریایی از سواحل تحت حاکمیت بندر امیرآباد بازدید کردند که در مقایسه با سال گذشته رشد 57 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با تاکید بر اینکه طرح گردشگری دریایی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان بنادرودریانوردی است ابراز امیدواری کرد تابستان سال جاری نیز این طرح به نحو احسن اجرا شود.

رضوانی نظارت بر فعالیت شناورهای تفریحی از سوی کارشناسان را یکی دیگر از عناوین برنامه‌های این بندر در نوروز امسال عنوان کرد و گفت: با حضور مستمر و مستقیم کارشناسان در تمام طول تعطیلات نوروز، قوانین و مقررات مرتبط با ایمنی گردشگری دریایی نیز با جدیت هرچه تمام‌تر اجرایی شد.

در پایان جلسه مدیر بندر امیرآباد با اهدای لوح سپاس از خدمات مطلوب و تلاش‌های شبانه‌روزی عوامل اجرایی طرح گردشگری دریایی نوروز 97 تجلیل کرد.

 

منبع: فارس

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند