موضوعات داغ:

رونمایی از «دارکوب»

رونمایی از «دارکوب»

همزمان با سومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ 2018) از پیام رسان دارکوب و سامانه یکپارچه بیمه های تکمیلی درمان که توسط صندوق حمایت از صنایع الکترونیک پشتیبانی شده است، رونمایی شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق اعلام روابط عمومی صحا، پیام‌رسان سازمانی «دارکوب» و سامانه راهکار الکترونیک سلامت(رسا) دو سامانه الکترونیکی هستند که با تسهیلات مالی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای ارجرای دولت الکترونیک توسعه یافته‌اند که امروز دوشنبه هشتم مرداد ماه در پاویون وزارت صنعت رونمایی شدند.

سامانه پیام رسان دارکوب

دارکوب یک پلتفرم پیام‌رسانی امن است که به طور کامل توسط شرکت یکان دانش طراحی و ساخته شده است. دارکوب را می‌توان به عنوان «پیام‌رسان سازمانی»، «مرکز تماس متنی»، و یا برای توسعه‌ طیف مختلفی از محصولات مبتنی بر پیام به خدمت گرفت. این پلتفرم قابلیت پردازش سریع انواع پیام (متنی، صوتی، تصویری) و برقراری سریع و امن کانال‌های ارتباطی در مقیاس بزرگ را دارا است.

دارکوب بر مبنای یک پروتکل ایمن و باز توسعه یافته است که این پروتکل برای یکپارچه‌سازی با نرم‌افزارهای دیگر مانند اَپ‌های موبایل یا وب‌سایت و نیز توسعه‌ی روبات در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

همچنین این سامانه در زمانی کوتاه با نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری، ارتباط با مشتریان (CRM) و سایر سامانه‌های مورد نیاز یکپارچه می‌شود و شرکت تولید کننده در فرآیند یکپارچه‌سازی همراه خریدار خواهد بود.

سامانه یکپارچه بیمه‌های تکمیلی درمان

همچنین سامانه راهکار الکترونیک سلامت(رسا) با هدف پشتیبانی یکپارچه از کلیه فرآیندهای حوزه بیمه درمان کشور راه‌اندازی شده و به‌گونه‌ای توسعه یافته است که پاسخ گویی کلیه ذینفعان این حوزه از جمله شرکت‌های بیمه پایه و تجاری، شرکت‌های بیمه‌گذار، بیمه شدگان، ارزیابان خسارت و مراجع درمانی در یک بستر کامل فرآیندی با بهره‌گیری از کاتابل واحد و پشتیبان از مفاهیم چند سازمانی در زیر سیستم مدیریت سازمان باشد.

سیستم‌های یکپارچه ارائه خدمات در صنعت بیمه و به ویژه بیمه درمان، موجب تسهیل و بهبود روابط کلیه ذینفعان( بیمه‌گر، بیمه‌گذار، بیمه شده و مراجع درمانی) خواهد شد و تضمینی برای ارائه خدمات بهتر به بیمه‌گذاران است.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند