خودرو جدید برقی پورشه رونمایی شد/ تایکان جی‌تی‌اس چه ویژگی‌هایی دارد؟

خودرو جدید برقی پورشه رونمایی شد/  تایکان جی‌تی‌اس چه ویژگی‌هایی دارد؟

شرکت پورشه در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس از انواع تیپ‌های (تریم) جی‌تی‌اس (GTS) برای پورشه تایکان سدان و اسپرت توریسمو رونمایی کرد. این شرکت خودروسازی در حال گسترش دامنه خودروهای برقی خود است.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت پورشه در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس از انواع تیپ‌های (تریم) جی‌تی‌اس (GTS) برای پورشه تایکان سدان و اسپرت توریسمو رونمایی کرد. این شرکت خودروسازی در حال گسترش دامنه خودروهای برقی خود است.

تایکان، نخستین خودروی برقی پورشه بود که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. این خودرو در سه‌ماه گذشته از خودروی ۹۱۱ این شرکت پیشی گرفته است.

تیپ جی‌تی‌اس به‌طور سنتی به‌عنوان نقطه‌ای در خط تولید است که برای عملکرد سطح بالا بدون به خطر انداختن راحتی تنظیم شده است.

مدل جی‌تی‌اس برخی از تفاوت‌های بصری را نشان می‌دهد گرچه بسیاری از نشانه‌های خود را از سطح بالای خط تریم تایکان گرفته است.

جی‌تی‌تی با نمای جلو و بدنه اسپرت‌دیزاین (SportDesign) و تزیین شیشه‌های کناری به رنگ مشکی براق خودنمایی می‌کند. روکش مشکی ساتن روی چرخ‌ها منحصر به خط جی‌تی‌اس است. چراغ‌های مشکی رنگ ماتریکس پی‌دی‌ال‌اس پلاس نیز در جلو قرار دارند.

شرکت پورشه

شرکت پورشه

شرکت پورشه

شرکت پورشه

سیستم ترمز استاندارد از تریم تایکان چهار‌اس (۴S) وجود دارد اما با روتورهای جلوی ۱۵.۳ اینچی کمی بزرگتر عرضه می‌شود. اندازه روتور عقب در حدود ۱۴ اینچ ثابت باقی می‌ماند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند