ریزش قیمت در بازار سکه ادامه دارد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۵/۳۱

ریزش قیمت در بازار سکه ادامه دارد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۵/۳۱
قیمت طلا و سکه امروز، برخلاف رشد بهای طلای جهانی، به روند کاهشی خود ادامه داد که بر این اساس قیمت سکه یک گرمی به 949 هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۵۰۰ (یک هزار و پانصد) تومان رسیده بود، امروز (پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۲۲ آگوست ۲۰۱۹) با رشد ۰.۰۵ درصدی به ۱,۵۰۱ (یک هزار و پانصد و یک) دلار رسید.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۷ با ۴۲ تومان ماهش نسبت به روز گذشته، ۱۱,۶۰۰ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنجشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۷ با ۴۵ تومان افزایش، ۱۳,۱۰۰ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۷، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۶۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۱۳۴ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۱۳۸ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۳۳۹ هزار تومان و ۹۴۹ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند