موضوعات داغ:

زمان توزیع «سبد حمایت غذایی» مددجویان

زمان توزیع «سبد حمایت غذایی» مددجویان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از توزیع سبد حمایت غذایی به مددجویان این نهاد به صورت نقدی در اواخر این هفته خبر دادو گفت: مددجویان می‌توانند مبالغ این سبد حمایتی را از طریق کارت یارانه خود دریافت کنند.

فاطمه رهبر، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره «توزیع سبد کالا بین نیازمندان»، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی که با دولت به ویژه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام شده، قرار است به اقشار کم‌درآمد به ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی سبدهای حمایت غذایی داده شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: این کار در سنوات گذشته و در مناسبت‌های مختلفی مانند نوروز و ماه رمضان انجام می‌شد و در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی، دولت پیش‌بینی کرده است تا این سبدها به این افراد داده شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه سرانه سبدهای حمایتی در گذشته ۴۵ تا ۱۳۰ هزار تومان بود، گفت:‌ این میزان سرانه به صورت نقدی در کارت یارانه مددجویان شارژ می‌شد و آنها باید برای تهیه سبدهای حمایتی به فروشگاه‌های اتکا، رفاه، تعاونی مصرف فرهنگیان و کوروش مراجعه می‌کردند و به اختیار کالاهای خود را تهیه می‌کردند.

رهبر خاطرنشان کرد: قرار است در این مرحله سرانه تعیین شده قبلی افزایش پیدا کرده و در کارت یارانه آنها شارژ شود و مددجویان مبالغ یاد شده را از طریق این کارت‌ها دریافت کنند.

وی درباره «زمان دریافت سبدهای کالایی از سوی مددجویان»، گفت: از اواخر همین هفته سبدهای حمایت غذایی مددجویان توزیع می‌شود.

 

منبع: فارس

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند