زمان پرداخت سود «سمگا»، «وبانک» و «نیرو»

زمان پرداخت سود «سمگا»، «وبانک» و «نیرو»

در حالی که بازار سهام امروز افت چشمگیری داشت، شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران) و نیرو سرمایه زمان پرداخت سود خود را اعلام کردند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که بازار سهام امروز افت چشمگیری داشت، شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران) و نیرو سرمایه زمان پرداخت سود خود را اعلام کردند.

«سمگا» زمان‌ پرداخت سود سهامداران حقیقی را یک شهریور ماه سال 98 اعلام کرد. سود سهامداران حقوقی نیز ظرف مهلت قانونی آن پرداخت خواهد شد.

زمانبندی پرداخت سود سهام سمگا

مجمع نماد «وبانک» فردا، چهارشنبه 26 تیر ماه سال 98، تشکیل خواهد شد. این نماد جدول زمان‌بندی پرداخت سود سهامداران خود را در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال منتشر کرد که جزئیات آن به شرح زیر است.

«نیرو» نیز برنامه زمان‌بندی سود پیشنهادی هیات‌مدیره برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 98 را منتشر کرد و در سامانه کدال قرار داد. بر اساس این اطلاعیه سهامداران حقیقی از یک آبان ماه سال 98 و سهامداران حقوقی از یک اسفند ماه سال 98 می‌توانند سود خود را دریافت کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند