قالیباف: کارآمدی نظام برای تحقق آرزوها

قالیباف

رئیس مجلس در همایش روز دانشجو کارآمدی در بخش‌های مختلف دولت و مجلس را امری مهم تلقی کرده و این موضوع را عامل اصلی برای تحقق آرزوها و خواسته‌های افراد جامعه دانست.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس مجلس در همایش روز دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس به اهمیت کارآمدی در بخش‌های مختلف دولت و مجلس اشاره کرد و این موضوع را دلیلی مهم برای تحقق آرزوها و خواسته‌های افراد جامعه دانست.

مراسم روز دانشجو در نشستی با عنوان «۴۳ سال پیشرفت؛ دانشجو، امید و خدمت» با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت در سالن جابربن حیان برگزار شد.
محمد باقر قالیباف در این مراسم با بیان اینکه «اگر کارآمدی در زمان خود و جغرافیای خود اتفاق نیفتد ارزش ندارد» افزود: کسی که آرزوی ماشین دارشدن را در سن جوانی داشته باشد اگر ما در ۴۰-۵۰ سالگی آن را برایش فراهم کنیم هیچ ارزشی ندارد.

محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس صبح امروز در همایش روز دانشجو در دانشگاه تربیت مدرس گفت: ادبیات حکمرانی نو برای امروز و دیروز نیست بلکه از ۲۵ سال پیش روزی که توفیق خدمت را پیدا کردم این حرف را تکرار کرده و گفته‌ام اگر امروز انقلابی هستیم و عزتمندی ایران و اسلام را می خواهیم باید کارآمدی دین در اداره جامعه را اثبات کنیم و هر حرف و عمل غیر این اضافه است.

قالیباف در ادامه بیان کرد: حکمرانی نو مبتنی بر دو اصل خداباوری و مردم باوری و مکتب امام یعنی عدالت و معنویت و عقلانیت بوده و کارآمدی ارزش کانونی آن هست زیرا ما کارآمدی را حق الناس می دانیم.

رئیس مجلس همچنین بیان کرد: در حکمرانی نو نه تنها کارآمدی را حق الناس می‌دانیم بلکه زمان را برای ادای تکلیف و انجام وظیفه مهم و اساسی می‌دانیم چرا که اگر کارآمدی در زمان خود و جغرافیای خود اتفاق نیفتد ارزش ندارد، کسی که آرزوی ماشین دار شدن را در سن جوانی داشته باشد اگر ما در ۴۰-۵۰ سالگی آن را برایش فراهم کنیم هیچ ارزشی ندارد.

منبع:ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند