اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آیا وزیر اقتصاد از وضعیت سهام عدالت خبر دارد؟

تجارت نیوز

وزیر اقتصاد چند راه ارتباطی برای طرح مشکل فروش سهام عدالت به سهامداران معرفی کرده است اما تجربه دارندگان سهام حاکی از این است که این راه‌های ارتباطی به مقصد نمی‌رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، 30 درصد اول سهام عدالت از روز ششم خرداد ماه و 30 درصد دوم از روز 18 مرداد ماه قابل فروش شد، اما سهامداران روز‌به‌روز با مشکلات جدیدی مواجه می‌شوند.

در این بین برخی از کارگزاری‌ها راه‌های ارتباطی را به سهامداران معرفی کرده‌اند تا از این طریق مشکلات خود را پیگیری کنند، وزیز اقتصاد نیز در روز 22 مرداد ماه اعلام کرد که سهامداران می‌توانند مشکل خود را در بخش ارتباط مستقیم با وزیر امور اقتصادی و دارایی مطرح کنند.

بر این اساس سهامداران باید در بخش ارتباط مستقیم با وزیر امور اقتصادی و دارایی که در پورتال این وزارتخانه به نشانی mefa.gov.ir تعبیه شده است، با درج مشخصات فردی، شماره تماس و کد هویت ملی مطرح کنند. در این اطلاعیه، شماره تلفن ۳۳۹۶۷۳۰۰- ۰۲۱نیز برای پیگیری این گروه از مردم معرفی شده است.

اما تجربه سهامداران حاکی از این است که این راه‌های ارتباطی به مقصد نمی‌رسد و گره‌ای از مشکل آنها حل نمی‌کند.

«من چند بار پیام دادم هیچ رسیدگی نشده سهامم فروختم ۴ ماهه چرا پولشو نمیدین»

«من از برج ۳ درخواست فروش دادم ولی خبری نشد با شماره که تو سایت گذاشتین تماس گرفتم یک ماه و نیم که گفتن ثبت میشه رسیدگی میشه ولی نشد پس ما چکار باید بکنیم»

«آقای وزیری که خودت اعلام ثبت شکایت کردی واقعآ درددلهای مردم را نمی شنوی یا خودت را زدی به نشنیدن آخه چرا»

«۴۵ روزه سفارش فروش سهام رو نوشته ارسال شده، با پول مردم نکنه دارن تجارت میکنن و بعد از مدتی پول رو واریز میکنند اون هم خرد خرد ، گدا نیستیم حق ماست پس این چه وضعیه راه انداختن ، وزیر اقتصاد هم که یه آدرس داد برای شکایت ، وارد میشیم ثبت شکایت کنیم خطا میده ، یه جای کار میلنگه ..»

« آقای وزیر اقتصاد اولا حرف شما رو کسی جوابگو نیست دوما خود شما هم جوابگو نیستی تا بحال ۱۰بار شکایت کردم بانک کشاورزی از ۱۳خرداد تا الآن ۲۲شهریور برا ۶۰درصد فقط ۵۰۰هزار واریز کرده،»

«آقای وزیر خداوکیلی یک نفرشمابگیدکه شکایت کرده باشه شماترتیب اثردادید.من خودم چندبارتوهرسایت ودرگاهی که شمااعلام کردیدشکایتم ثبت کردم ولی دریغ ازحتی یه پیامک براجواب سرمایه ای به این باارزشی روازروی ناچاری فروختیم پولشوبزنیم به گرفتاریمون مشکل که حل نشدهیچ خودش شدبزرگترین گرفتاریمون»

«بخدا چهاربار توی سایت ارتباط مستقیم با وزیر شکایت خودم را مبنی بر واریز نکردن پول فروش سی درصد از سهام عدالت ثبت کردم اما متآسفانه پیگیری نشد»

اخبار مرتبط با سهام عدالت را در صفحه اختصاصی سهام عدالت در تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند