موضوعات داغ:
عملکرد بانک تجارت در آذر ماه 98

این بانک ۸۴ درصد سپرده‌هایش را وام داده است

این بانک ۸۴ درصد سپرده‌هایش را وام داده است

بانک تجارت در آذر ماه سال جاری بیش از ۹۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل ۳۴٫۵ درصد افزایش داشته است. بانک تجارت در آذر ماه امسال حدود ۱٫۴ هزار میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده است.

بانک تجارت تازه‌ترین کارنامه عملکرد خود را منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک تجارت که با نماد بورسی «وتجارت» در بازار سرمایه نیز در حال فعالیت بوده، گزارش عملکرد آذر ماه سال جاری را بر روی سایت کدال قرار داد.

بانک تجارت در آذر ماه سال جاری بیش از ۹۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل ۳۴٫۵ درصد افزایش داشته است. با تسویه ۸۷ هزار میلیارد تومان از وام‌ها و اعطای وام‌های جدید، مانده تسهیلات این بانک در پایان آذر ماه امسال به بیش از ۱۲۴ هزار میلیارد تومان رسید.

بانک تجارت معادل ۸۴ درصد سپرده‌ها را به صورت وام پرداخت کرده است.

همچنین بانک تجارت در آذر ماه امسال بیشتر از آنکه شاهد خروج سپرده باشد، سپرده جذب کرده است.

طی دوره مذکور بانک تجارت در حالی که موفق شده ۳۱۰ هزار میلیارد تومان سپرده جذب کند، حدود ۳۰۵ هزار میلیارد تومان سپرده از دست داده است. در مجموع مانده سپرده‌های بانکی بانک تجارت در پایان آذر ماه امسال به ۱۷۴ هزار میلیارد تومان رسیده است.

میزان درآمد بانک تجارت در آذر ماه از محل وام‌های پرداختی، حدود ۱۸۳ میلیارد تومان بیشتر از میزان سودی است که به سپرده‌گذاران داده است.

بانک تجارت در آذر ماه امسال حدود ۱٫۴ هزار میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده و از سوی دیگر از محل وام‌های اعطایی بیش از ۱.۶ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

این بانک طی ۹ماهه نخست امسال از محل وام‌های اعطایی بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند