موضوعات داغ:
بررسی عملکرد دی ماه «وبانک»

بررسی عملکرد یک نماد سرمایه‌گذاری در بورس / «وبانک» چقدر امیدبخش است؟

بررسی عملکرد یک نماد سرمایه‌گذاری در بورس / «وبانک» چقدر امیدبخش است؟

گزارش فعالیت ماهانه وبانک در دی ماه ۹۸ نشان می‌دهد، ارزش بازار پورتفوی بورسی سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دی ماه به ۱۳هزار و ۲۲۷ میلیارد تومان رسیده که در مقایسه با ماه آذر رشدی ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بررسی گزارش فعالیت ماهانه وبانک در دی ماه ۹۸ نشان می‌دهد، ارزش بازار پورتفوی بورسی سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دی ماه به ۱۳هزار و ۲۲۷ میلیارد تومان رسیده که در مقایسه با ماه آذر رشدی ۱۶درصدی را نشان می‌دهد.

این شرکت در یک ماه اخیر، ۲۹ میلیون و ۳۲۰ هزار سهم پتروشیمی اراک، ۲۷ میلیون ۱۰۰ هزار سهم توسعه صنایع بهشهر و ۵میلیون و ۵۸۰هزار سهم شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان را خریده و بخشی از سهام خود در پتروشیمی نوری و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان را به فروش رسانده است.

بر این اساس تا پایان ۳۰ دی ماه امسال، وبانک مالک ۵۰٫۲۵ درصد سهام شاراک، ۴۳٫۹۸ درصد سهام غبشهر، ۹۰٫۶۱ درصد سهام سیدکو و ۶۲٫۹۸ درصد سهام وبانک بوده و ۱۲۶۸ میلیارد تومان نیز در خارج از بورس سرمایه‌گذاری کرده است.

پورتفوی بورسی وبانک

وبانک که با سرمایه ثبت شده ۱۶۲۵ میلیارد تومانی در بورس تهران فعالیت دارد در گزارش ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر امسال ۱۸۵ ریال به ازای هر سهم سود محقق کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افتی ۵۷ درصدی داشته است.

روند تغییرات ارزش بازار پرتفوی وبانک
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند