ت
کد خبر: 163793

فراخوان بنز برای ۳۵۰ هزار خودرو در چین

شرکت خودروسازی مرسدس بنز از فردا بیش از ۳۵۰ هزار خودرو تولیدی خود را که در چین تردد دارند، برای بازبینی ایربگ فراخوان خواهد کرد.

فراخوان بنز برای 350 هزار خودرو در چین
سرویس بازار -

ناظر کیفی شرکت مرسدس بنز آلمان گفت: مرسدس بنز به همراه دو سرمایه‌گذار چینی خود ۳۵۱ هزار و ۲۱۸ دستگاه خودرو را به دلیل نقص در سیستم ایربگ فراخوان خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قرار است تمامی خودروهای وارداتی مرسدس بنز به چین از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ میلادی که شامل مدل‌های اس‌ال‌کی‌ کلاس و جی‌ال‌کی کلاس و همچنین خودروهای تولیدشده در داخل چین فراخوان شود.

این خودروها مجهز به ایربگ‌هایی هستند که توسط شرکت تاکاتا ژاپن تولید شده و در زمان عمل کردن، اجسام برنده خطرناکی در داخل آنها وجود دارد که می‌تواند منجر به مرگ سرنشین شود.

قرار است، این فراخوان از فردا اعلام شود. پیش از این هم شرکت‌های جنرال‌موتورز و هوندا به دلیل نقص ایربگ و به منظور جایگزین کردن ایربگ‌های رایگان فراخوان کرده بودند.

 

منبع: مهر

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.13)
1252.9
1.63
مثقال طلا (%0)
555500
0
سکه امامی (%0)
1411700
0
دلار (%0)
4201
0
یورو (%0)
5048
0

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.