کد خبر: 174417

فردا ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر پردیس افتتاح می‌شود

فردا سه‌شنبه ۱۴ آذرماه ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر به همراه دو باب مدرسه در شهر جدید پردیس افتتاح می‌شود.

فردا ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر پردیس افتتاح می‌شود
سرویس بازار -

پس از آنکه اواخر سال گذشته و اوایل سال جاری با توجه به افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان سرعت افتتاح واحد در شهر جدید پردیس بالا گرفته بود، در ماه‌های اخیر به دلیل نبود خدمات زیربنایی و انشعابات افتتاح واحدهای آماده شده به تاخیر افتاده بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، اما فردا مجددا ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر در فازهای ۵، ۸ و ۱۱ با حضور مدیران شرکت عمران و مسئولان محلی به بهره‌برداری می‌رسد.

با ۳۰۰۶ واحدی که فردا به بهره‌برداری می‌رسد، مجموع واحدهای افتتاح‌شده در پردیس ۲۱ هزار و ۸۰۰ واحد خواهد شد.

همچنین فردا دو باب مدرسه ۱۸ کلاسه در محله پردیسان فاز ۳ به بهره‌برداری می‌رسد.

 

منبع: ایسنا

۱ دیدگاه
 1. 1  0

  قصه دردناک تحویل (بظاهر) واحدی از مسکن مهر به فررند خانه اولیمان:
  دیروز بعد از گذشت سه سال و نیم ؛ پیمانکار شرکت انبوه ساز پردیسی به فرزند خانه اولیمان اطلاع داده که واحد در فاز ۳ آماده تحویل است. در خیال واگذاری واحدی لخت و بدون کابینت؛ تجهیزات و …… ۶۷ متری به ایشان هستند که برای آن بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در سه و نیم سال پیش هزینه گرفته بودند. پولی که با قرض وامهای بانکی در ۴ سال قبل تامین و اکنون هزینه خرید این واحد مهر ۲۵ میلیونی برای فرزندمان از مرز ۱۵۰ میلیون گذشته است. تحویل واحدی زمان خورده در فضای باز و کهنه شده مورد نظر مسکن مهری هاست که پس از بیش از ۶ سال رهاشدنش؛ درصد بالایی از عمر مفیدش گدشته و زندگی در آن مطمئن بنظر نمیرسد. واحدی میخواهند تحویل دهند که بخاطر ملاحظات مدیریتی شرکت انبوه ساز محترم؛ اصلا متعلق و مورد نظر خرید نبوده و با تقلب و بجای دیگری قرار است این واحد ناخواسته را به ایشان بدهند.
  مدیر عامل محترم شرکت سازنده مسکن مهر ؛ و پیمانکار محترم ایشان از تجصیلکرده ها و نخبگان حرفه ساختمان و از اعضا انجمن و ……. مسکن هستند که در بیشتر مراکز تصمیم گیری ساختمان و بانک و….. صاحب اعتبارند و نیاز به اندک اندوخته فرزند ما را ندارند .
  به آقای وزیر محترم ؛ انجمن انبوه سازان؛ شخصیت ها ؛ همکاران و معتمدان انبوه سازی برای یافتن راه حلی منصفانه منعکس کردیم ولی تا امروز مشکلی از ایشان حل نشده و کماکان حقوق فرزند تلاشگر ما صرف تخلف و اشتباه های ذینفعان مسکن مهر در فاز ۳ پردیس شده و میشود.
  ما قضاوت و اقدام را به وجدانهای بیدار در بین مسئولین مرتبط؛ واگذار میکنیم و آماده ارائه مستندات این قصه که اثرات آن نا امیدی جوانانمان را سبب شده است؛ هستیم.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.