تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

فروش سهام عدالت از طریق بانک انصار+ روش ثبت درخواست

تجارت نیوز

بانک انصار یکی از پنج بانکی بود که در بانک سپه ادغام شد، اما مشتریان این بانک ادغام شده که از دارندگان سهام عدالت هستند می‌توانند درخواست فروش سهامشان را از طریق کارگزاری این بانک ثبت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بانک انصار یکی از پنج بانکی بود که در بانک سپه ادغام شد، اما مشتریان این بانک ادغام شده که از دارندگان سهام عدالت هستند می‌توانند درخواست فروش سهامشان را از طریق کارگزاری این بانک ثبت کنند.

اما از بین دارندگان سهام عدالت فقط سهامدارانی می‌توانند از طریق کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی درخواست فروش خود را ثبت کنند که سهام خود را به روش مستقیم آزادسازی کرده باشند.

قدم اول

بنابراین دارندگان سهام عدالتی که سهام عدالت با روش مستقیم آزادسازی کرده‌اند و از مشتریان بانک انصار هستند می‌توانند درخواست فروش سهامشان را از طریق
آدرس سامانه الکترونیک کارگزاری بانک انصار به آدرس https://online.ansarbankbroker.ir/Account/Login ثبت کنند.

طبق تصویری زیر، افراد پس از ورود از طریق لینک بالا یا با سرچ کردن واژه «کارگزاری بانک انصار» وارد صفحه مشابه تصویر پایین می‌شوند. طبق این تصویر سهامداران باید روی گزینه «سامانه سهام عدالت» که در تصویر داخل کادر قرمز قرار گرفته کلیک کنند.

انصار 1

 

قدم دوم

در قدم بعدی سهامداران وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر می‌شوند که دو گزینه دارند: «ثبت‌نام در اولین ورود» و «ورود به سامانه».

2

گزینه «ثبت‌نام در اولین ورود» مخصوص کسانی است که تاکنون برای فروش سهام عدالت از طریق بانک انصار اقدام نکرده‌اند. این افراد می‌توانند روی لینک «https://ansarbankse.etadbir.com/login.html#/ReqSms» کلیک کنید.

اما کسانی که یک بار قبلا وارد سامانه فروش سهام عدالت از طریق بانک انصار شده‌اند باید روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک کنید، این افراد نیز با کلیک روی لینک «https://ansarbankse.etadbir.com/login.html» می‌توانند وارد این بخش شوند. در این بخش سهامداران باید نام کاربری که همان کد ملی است و رمز عبور قبلی که انتخاب کرده‌اند را وارد کنند.

درخواست فروش سهامداران از طریق کارگزاری به سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌شود، پس تایید سازمان بورس سهام فروخته می‌شود. دو روز پس از انجام فروش سهام پول به حساب سهامدار واریز می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند