اکسکوینو

فروش فوق‌العاده لاماری ایما آغاز شد/ جدول فروش

لاماری

فروش فوق‌العاده لاماری ایما ویژه مهر ۱۴۰۱ آغاز شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، فروش فوق‌العاده لاماری ایما آرین پارس موتور از امروز  آغاز شد.

به نقل از عصر ایران، لاماری ایما با چهار رنگ سفید، مشکی، خاکستری و سبز عرضه می‌شود و قیمت قطعی یک میلیارد و ۹۴میلیون تومان را دارد.

طرح فروش فوق‌العاده لاماری ایما با روش قرعه‌کشی برای اولین بار از طریق سایت اینترنتی این شرکت انجام می‌شود.

بر اساس اعلام شرکت آرین موتور این طرح فروش از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ تا پنج‌شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ از طریق وبسایت فروش اینترنتی شرکت انجام شده و مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند.

دراین شرایط فروش که در قالب دو طرح اعلام شده است مشتریان می‌توانند در طرح عادی و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده نسبت به خرید لاماری ایما اقدام کنند. هرچند که در طرح عادی ظرفیت مخصوص به قوانین حمایت از جوانی جمعیت و خانواده هم در نظر گرفته شده است.

موعد تحویل خودروهای این طرح فروش ۹۰ روز کاری اعلام شده و سود تاخیر در تحویل ۳۶درصد به‌صورت سالانه اعلام گردیده است.

خودرو

تحویل لاماری ایما زودتر از موعد

در حال حاضر شرکت آرین پارس موتور لاماری ایما را زودتر از موعد اعلام شده به مشتریان تحویل می‌دهد و احتمال آن زیاد است که این روند تحویل زودهنگام در ماه‌های آتی هم ادامه داشته باشد.

ابراهیم حجت‌زاده، مدیر بازاریابی شرکت آرین موتور با اشاره به استقبال بالا از خودروی لاماری در در طرح‌های فروش گذشته گفت: میزان استقبال مردم از خودرو در حدی بالا بود که در هر مرحله فروش نسبت به مرحله قبل با افزایش چشمگیر تقاضا روبه‌رو می‌شدیم و همین امر سبب شد تا در میزان تولید بازنگری کرده و افزایش تولید داشته باشیم که یا این اقدام در ماه‌های آینده شاهد عرضه بیشتر خودرو به بازار خواهیم بود.

وی افزود: در این شرایط فروش جدید هیچ‌گونه افزایش قیمتی را لحاظ نکردیم و امکان سفارش رنگ‌های جدید را هم برای مشتریان کرده‌ایم. البته با توجه به موضوع تورم و قیمت ارز شاید در فروش‌های آینده کمی افزایش قیمت داشته باشیم.

مدیر بازاریابی شرکت آرین موتورادامه داد: در حال حاضر اختلاف قابل توجهی میان قیمت کارخانه و بازار لاماری ایما وجود دارد و همین مسئله دلیلی دیگر شده تا تقاضا برای خرید این کراس اوور جدید افزایش پیدا کند. برای همین موضوع امروز ما در آرین پارس موتور سعی داریم تا با افزایش تیراژ تولید، کاهش زمان تحویل و حتی تحویل زودتر از موعد و تنوع در شرایط فروش این نکته را برطرف کنیم.

بخشنامه فروش فوق‌العاده لاماری ایما

خودرو

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند