آغاز فروش نقدی KMC T8 کرمان موتور (لینک) / در بازار چند؟

کرمان موتور از آغاز طرح فروش نقدی KMC T8 به قیمت ۸۶۹ میلیون تومان خبر داد. اما این خودرو در بازار به چه قیمتی داد و ستد می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت قطعی برای ثبت‌نام در طرح فروش نقدی KMC T8، بر اساس اعلام کرمان موتور ۸۶۹ میلیون تومان تعیین شده است.

این خودرو با وضعیت سند آزاد و مدل ۱۴۰۰ طی ۶۰ روز کاری تحویل داده می‌شود.

رنگ‌های موجود در این شرایط فروش، سفید، مشکی، قرمز و آبی است و طرح فروش نقدی KMC T8 از ۲۲ تا ۳۰ آبان تا پایان ظرفیت فروش برقرار است.

جدول فروش به شرح زیر است:

کرمان موتور

بر اساس اعلام کرمان موتور قیمت اعلام شده در طرح فروش نقدی KMC T8، شامل هزینه‌های مالیات و عوارض و ارزش افزوده است.

مشخصات فنی KMC T8

محصول پیکاپ T8 با ۲ هزار سی.سی حجم موتور دارای حداکثر قدرت ۱۷۴ اسب بخار است که از یک جعبه دنده شش سرعته دستی با سیستم فرمان هیدرولیکی بهره می‌برد.

سیستم ترمز این محصول دیسکی برای جلو و عقب، سیستم تعلیق جلو بصورت مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و در عقب نیز غیر مستقل از نوع فنر تخت است.

T8 دوکابین، دارای ۵۳۲۵ میلی متر طول، ۱۸۸۰ میلی متر عرض، ۱۸۳۰ میلی متر ارتفاع خودرو با فاصله ۳۰۹۰ میلی متر بین دو محور است که ۱۹۶۵ کیلوگرم وزن خالص دارد و وزن بار مجاز این پیکاپ ۸۴۰ کیلوگرم اعلام شده است (عصر ایران).

در بازار چند؟

اما این خودرو در بازار به چه قیمتی داد و ستد می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی قیمت قطعی در طرح فروش نقدی KMC T8، از سوی کرمان موتور ۸۶۹ میلیون تومان اعلام شده است که این خودرو در بازار، یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

این اختلاف قیمت، گویای رانتی است که در طرح‌های فروش شرکت‌های خودرویی میان ثبت‌نام‌کنندگان توزیع می‌شود.

این خودرو در سایت خرید آنلاین کرمان موتور عرضه می‌شود.

آخرین اخبار درباره فروش خودروسازان را در صفحه پیش‌فروش خودرو دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند