کد خبر: 162428

مدیرعامل ایران‌ایر:

قرارداد خرید هواپیماهای غربی پیچیده و فوق محرمانه است

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: جزئیات قراردادهای خرید هواپیماهای غربی پیچیده و فوق محرمانه است.

قرارداد خرید هواپیماهای غربی پیچیده و فوق محرمانه است
سرویس کسب‌وکار -

فرزانه شرفبافی در واکنش به انتقاد از عدم اطلاع‌رسانی درباره جزییات خرید هواپیما، اظهار کرد: «صحبت‌هایی که گه‌گدار در رسانه‌ها درباره هواپیماهای خریداری شده مطرح می‌شود به دلیل این است که قراردادهای پیچیده خرید هواپیما را نمی‌دانند و هر کس برداشتی می‌کند.»

به گزارش تجارت‌نیوز، وی تصریح کرد: «مطمئن باشید سعی می‌کنیم منطقی‌ترین و اصلح‌ترین تصمیمات را برای مملکت بگیریم که هیچکس نگران نباشد.»

وی بیان کرد:‌ قراداهای خرید هواپیما هم مفصل و هم فوق محرمانه است.

وی ادامه داد:‌ محرمانه بودن این قراردادها به دلیل تقاضای کارخانه‌های سازنده و طرفین مذاکره است. بعضی از دوستان را اصرار می‌کنند که تمام جزئیات این قراردادها را در رسانه‌ها مطرح کننم که بدیهی است این اختیار را ندارم.

مدیرعامل ایران‌ایر با بیان «وقتی می‌خواهید خودرو بخرید،‌ فقط قیمت آن مهم نیست» تاکید کرد: آپشن‌های خودرو، زمان تحویل و… به هم مرتبط است، از این رو اعلام قیمت هواپیما باعث بروز اشتباه می‌شود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.11)
1311.8
1.3
مثقال طلا (%0)
664600
سکه امامی (%0)
1614300
دلار (%0)
4773
یورو (%0)
5836
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.